Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Konkurs "Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej"

Kiedy2017-04-15
Do kiedy2017-04-15
Gdzie
Konkurs  "Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej"

Jesteś studentem lub doktorantem? Interesujesz się filmami fabularnymi bądź dokumentalnymi? Sądzisz, że masz dobre pióro? Jeśli tak, ten konkurs jest dla ciebie!

Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wraz z portalem internetowym Filmowo.net, ogłaszają I Ogólnopolski konkurs dla studentów i doktorantów na pracę pisemną pod hasłem: „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”.

Celem konkursu jest wyłonienie laureatów, którzy wykażą się interesującą analizą sposobów pomagania drugiemu człowiekowi, zawartą w obrazach filmowych. Konkurs jest przeznaczony dla studentów i doktorantów wszystkich uczelni wyższych w Polsce, niezależnie od trybu studiowania.

Oprócz licznych nagród rzeczowych oraz możliwości wydania najlepszych prac w publikacji naukowej, w konkursie są do zdobycia następujące nagrody:
- 1 miejsce – 1000 zł;
- 2 miejsce – 500 zł;
- 3 miejsce – 300 zł;
- 4 miejsce – 200 zł;
- 5 miejsce – 100 zł.

Termin trwania konkursu: 15 listopada 2016 r. – 15 kwietnia 2017 r.

Szczegóły konkursu i regulamin: http://strategie.filmowo.net/

 

ip

Niezbędnik studenta
 
BLOK PROMOWANY
Szkoła Trenerów Rozwoju OsobistegoSzkoła Coachingu Wrocław prowadzi rekrutację na aktualny rok akademicki. W programie szkoły znajdują się m.in. przedmioty: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, psychologia komunikacji i negocjacji, zarządzanie talentami, techniki medytacyjne.
FB dlaMaturzysty.pl reklama