Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

50 000 złotych dla studentów, którzy piszą o Polsce

2015-10-12

Jeszcze przez kilka dni można zgłaszać prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski w ramach Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. 

Trwa IX edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” przy udziale m.in. PAIiIZ, POT, PARP, IAM oraz ARR. Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne o łącznej wartości 50 000 zł. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja i Rozwój”.  

 

 

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

 

 •       Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
 •       Pracę magisterską na płycie CD/DVD lub nośniku USB
 •       Streszczenie pracy
 •       Notkę biograficzną autora
 •       Kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych
 •       Kopię promotorskiej recenzji pracy

 

Termin zgłoszeń upływa 16.10.2015 r.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie Teraz Polska (http://www.terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-promocja).   

Organizatorzy: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, PAIiIZ, POT, PARP

Partnerzy: Fundacja PZU, Agencja Rynku Rolnego, Deutsche Bank Polska SA,

EuRoPol GAZ SA, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Patroni Honorowi: Minister Gospodarki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Sportu i Turystyki, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Minister Infrastruktury i Rozwoju, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego,  Instytut Adama Mickiewicza.

 

Partnerzy Honorowymi: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska oraz Polska Akademia Nauk.

  ip

***

W związku z licznymi zapytaniami dot. weryfikacji pracy pod kątem plagiatu, informujemy, że uległ zmianie formularz zgłoszenia pracy mgr do Konkursu.

Poszerzona została treść oświadczenia o następujący zapis: „Świadom odpowiedzialności prawnej oświadczam, że praca magisterska została napisana przeze mnie samodzielnie i nie zawiera treści uzyskanych w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności, iż nie narusza ona niczyich praw autorskich.”

Aktualnie pełne oświadczenie brzmi:

Oświadczam, iż jestem Autorem/ką pracy magisterskiej zgłaszanej do Konkursu "Teraz Polska Promocja i Rozwój" na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności Polski i przysługują mi do niej pełne prawa autorskie. Ww. praca magisterska nie była zgłaszana do wcześniejszych edycji Konkursu "Teraz Polska Promocja i Rozwój". Świadom odpowiedzialności prawnej oświadczam, że praca magisterska została napisana przeze mnie samodzielnie i nie zawiera treści uzyskanych w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności, iż nie narusza ona niczyich praw autorskich. Załączona praca magisterska na nośnikach elektronicznych jest tożsama z wersją przedstawioną do obrony na uczelni. Akceptuję Regulamin konkursu pod nazwą „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. W przypadku wygranej w Konkursie zgadzam się na publikację mojego imienia i nazwiska, z podaniem tytułu pracy, nazwy uczelni oraz kategorii i rodzaju przyznanych mi nagród, a także streszczenia pracy i bio Autora/ki. Oświadczam, iż nie roszczę praw do zwrotu materiałów przekazanych wraz z niniejszą kartą zgłoszeniową. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że załącznik Nr.4 zgłoszenia ma charakter fakultatywny.

Fundacja zastrzega sobie prawo weryfikacji pracy magisterskiej poprzez platformę Plagiat.pl.

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
 • Wykop
 • Flaker
 • Elefanta
 • Gwar
 • Delicious
 • Facebook
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Google
 • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama