Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

7. edycja WeBB MeetUp już niedługo!

2017-11-13

Przed nami zimowa edycja znanej i lubianej konferencji WeBB MeetUp. 30 listopada 2017 roku na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej po raz kolejny dojdzie do połączenia ścieżek wiedzy i doświadczenia oraz zderzenia teorii z praktycznymi case studies.

Czas na wymianę doświadczeń podczas wyjątkowych prelekcji.Organizatorem konferencji jest pełen pasji zespół Da Vinci Studio, który na co dzień w swojej pracy tworzy wysokiej jakości oprogramowanie "szyjąc na miarę", a więc dostarczając modyfikowalny produkt spełniający indywidualne potrzeby Klientów. Team DVS jest świadomy, że ciągły rozwój oraz poznawanie najnowszych tajników nowych technologii to konieczność w branży IT i jedyny sposób na sukces. Stąd też inicjatywa konferencji WeBB MeetUp, którą Da Vinci Studio organizuje we współpracy z Kołem Informatycznym Reset ATH. Aktywni studenci są źródłem nowych pomysłów, inspiracji i chęci do stawiania poprzeczki coraz wyżej. Dodatkowo w czasie tej edycji do grona Organizatorów dołącza Fundacja Startup Podbeskidzie.

WeBB MeetUp to cykliczne spotkania pasjonatów branży IT na Podbeskidziu. Ich cel stanowi analiza nowych technologii i wymiana doświadczeń. Niewątpliwą zaletą konferencji są prelekcje przygotowane na bardzo wysokim poziomie wygłaszane przez praktyków, którzy z prezentowanymi zagadnieniami mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Te wszystkie czynniki wywołują efekt synergii. Organizatorzy wierzą, że 2+2=5! Ogromne zainteresowanie konferencją, praktyczne i merytoryczne prelekcje, ciekawe dyskusje toczące się podczas wydarzenia i pozytywne komentarze uczestników to sygnały, które motywują ich do dalszego działania.

W czasie nadchodzącej 7. edycji WeBB MeetUp będą poruszane różnorodne tematy m.in. bezpieczeństwo aplikacji webowych, architektura aplikacji mobilnych czy zwinne metodyki testowania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dodatkowo, Ci z uczestników, którzy potwierdzą swój udział rejestrując się na stronie eventu, mają szansę na wygranie wartościowych nagród. Zatem jeśli ktoś nie dokonał jeszcze rejestracji lub chce poznać szczegóły wydarzenia – zapraszamy na stronę internetową: http://webbmeetup.com/.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama