Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Angielski przez Skype z Preply

2016-12-21

Język angielski jest obecnie językiem, którego znajomość jest niezbędna w niemal każdej dziedzinie życia. Jest to język przydatny na co dzień, jego znajomość otwiera drzwi w wielu kierunkach. Co trzeci mieszkaniec naszego kraju potrafi porozumiewać się w języku angielskim. Jednak znajomość języka angielskiego nie w każdym przypadku jest efektem nauki w szkole. Niektóre osoby dopiero po zakończeniu edukacji szkolnej dochodzą do wniosku jak ważne jest w życiu codziennym opanowanie tego języka. Nierzadko zdarza się tak, że osoby te pracują zawodowo i mają obowiązki rodzinne. I tu rozwiązaniem mogą być korepetycje online.

Zdobycze najnowszych technologii mają także zastosowanie w nauce języków obcych

Bardzo dobrym tego przykładem jest portal preply.com poprzez który można uczyć się języka angielskiego nie wychodząc z domu. Ta nowoczesna platforma umożliwia skontaktowanie się z wybranym korepetytorem. W tym wypadku nie ma już żadnych granic, bowiem na portalu swoje usługi oferują korepetytorzy niemal z całego świata. Na korepetycje można umówić się online z wykorzystaniem znanemu większości komunikatora Skype, jest także możliwość umówienia się na korepetycje udzielane tradycyjnie. Jakie czynności należy wykonać, aby znaleźć korepetytora dla siebie? Jest to niezwykle proste, wystarczy wejść na stronę preply.com i skorzystać z bardzo czytelnej i intuicyjnej wyszukiwarki na stronie. Baza korepetytorów udzielających lekcji z języka angielskiego jest bardzo duża. Za kryterium wyszukiwania można wybrać najróżniejsze czynniki, między innymi takie jak miejsce zamieszkania, wiek, doświadczenie, dostępność, metody nauczania, cena za lekcje.

Można zacząć naukę języka angielskiego od zupełnych podstaw, można też uzupełniać poziom znajomości języka angielskiego. Ogromna baza native speakerów z całego świata pozwala na doskonalenie swojej znajomości języka. Nauka za pośrednictwem komunikatora Skype to nie tylko powtarzanie słówek i wysłuchiwanie poleceń lektora. Tego typu nauka w głównej mierze polega na indywidualnej nauce. Kontakt z nauczycielem jest na żywo, może więc on w każdym momencie skorygować, lub uzupełnić naszą wypowiedź. Indywidualna forma nauki jest najbardziej efektywna  i przynosi rezultaty w krótkim czasie.

Nauczyciel będzie kładł nacisk na takie zagadnienia z którymi mamy większy kłopot. Jeśli zdecydujesz się na wybór obcojęzycznego lektora to będziesz niejako zmuszony do tego by porozumiewać się tylko w języku angielskim. Tego typu nauka przynosi szybkie efekty. Jest bardzo dużo zalet nauki języka angielskiego przez Skype. Ważną dla wielu osób jest cena, dzięki platformie Preply można wyszukać korepetytorów udzielających lekcji w niższych cenach jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych korepetycji w Twoim miejscu zamieszkania. Kolejnym bonusem jest możliwość skorzystania ze zniżek i specjalnych pakietów, dzięki czemu cena lekcji dodatkowo ulegnie obniżeniu. Nauka poprzez Skype daje możliwość zaoszczędzenia. Na ogół na rynku lokalnym obowiązują podobne stawki za korepetycji, na platformie jest możliwość wyszukania rożnych opcji cenowych. Kolejną zaletą tego typu nauki jest to, że można z niej korzystać zarówno systematycznie, jak i jednorazowo, na przykład przygotowując się do ważnego egzaminu z języka angielskiego. Istnieje także opcja jednorazowej lekcji, podczas której możesz wypróbować czy ta forma nauki będzie odpowiednia. Indywidualne lekcje z angielskojęzycznym native speakerem dają także możliwość poznania języka potocznego. Ogromnym atutem tej formy nauki jest elastyczność. Można uczyć się języka angielskiego w dowolnym, najbardziej optymalnym dla siebie momencie. Nie ma znaczenia pora dnia i nocy, ponieważ na platformie swoje usługi oferują osoby zamieszkujące w innej strefie czasowej. Niektórzy z nauczycieli uczą swoimi autorskimi metodami co jest dodatkowym plusem tego rodzaju nauki. Nauka z indywidualnym nauczycielem wpływa na poziom motywacji, a także pozwala podnieść samoocenę. Zaletą korzystania z platformy jest jej dostępność. Teraz nawet uczniowie z niewielkich miejscowości mogą korzystać z lekcji online. Odchodzi czas na długie dojazdy, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, aby uczyć się języka. Jest to wygodne dla osób, które z różnych powodów maja utrudnione poruszanie się. Teraz można w dowolnych godzinach uczyć się we własnym domu. Uczyć można się w dowolnym miejscu, wystarczy do tego urządzenie typu laptop, tablet, smartfon i dostęp do sieci internetowej.  

Platforma jest miejscem stworzonym dla ludzi z różnych grup wekowych, korzystają z niej zarówno uczniowie jak i biznesmeni. Efektywność tego rodzaju nauki udowodniają liczne wpisy, opinie  zadowolonych z efektów nauki uczniów. Szukając korepetytora możesz także brać pod uwagę opinie innych użytkowników, bowiem każdy korepetytor am na swoim profilu opinie wystawione przez uczniów. Platforma jest pośrednikiem pomagającym odszukać najbardziej odpowiedniego korepetytora. Wystarczy zarejestrować się, aby skorzystać z lekcji, co więcej na początek dostaniesz od Preply lekcje próbna,która pozwoli przekonać się jak wygląda ta forma nauki. Następnie można wykupić pojedyncze godziny korepetycji, albo skorzystać ze specjalnych pakietów. Platforma gwarantuje bezpieczeństwo takich transakcji, a środki są bezpiecznie przechowywane, aż do momentu potwierdzenie, że lekcja się odbyła. Forma płatności jest wygodna, można to zrobić na kilka sposób. Jest to wygodne i chroni interesy zarówno ucznia jak i korepetytora.

Nauka języka poprzez Skype może być jedyną formą nauki, może być także traktowana jako jej uzupełnienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom daje ona bardzo wiele nowych niedostępnych wcześniej możliwości. Ważną dla niektórych osób zaletą tej formy nauki jest anonimowość i dyskrecja. Ilość plusów nauki przez Skype przewyższa ilość minusów, które oczywiście jak w każdej formie nauki także i tu są.

 

artykuł sponsorowany

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama