Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Aplikuj na studia w ramach Międzynarodowych Programów Kształcenia i zaoszczędź nawet do 1800 PLN

2017-07-17

W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Kandydaci mogą wybierać spośród 3 specjalności prowadzonych w języku angielskim: Central and Eastern European Studies (studia 1 stopnia w obszarze stosunków międzynarodowych), User Experience Design (studia 1 stopnia w dziedzinie zarządzania) oraz Criminal Justice (studia 2 stopnia w dziedzinie socjologii).

Collegium Civitas- Pomysł na studia powstał w oparciu o analizy obecnych programów proponowanych przez światowe uniwersytety, a także rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z wybranych dziedzin. Zaletą oferty Collegium Civitas jest międzynarodowy charakter kształcenia - studenci korzystają z webinariów czy indywidulanych konsultacji zagranicznych wykładowców, a także konkurencyjne czesne, nawet do 30% tańsze w porównaniu ze studiami w standardowej ofercie - mówi dr Małgorzata Baran, ekspert ds. zarządzania strategicznego w Collegium Civitas.

Dlaczego warto wybrać studia w ramach Międzynarodowych Programów Kształcenia?

- Konkurencyjne czesne w porównaniu ze studiami w standardowej ofercie nawet do 30%* tańsze, studia są współfinansowane ze środków UE

- Stypendium dofinansowujące koszty utrzymania w Polsce 660 PLN miesięcznie w okresie nauki**; uczestnicy projektu pochodzący spoza Polski mogą liczyć na wsparcie w postaci dofinansowania do kosztów utrzymania w Polsce

- Międzynarodowy charakter studiów: zajęcia w formie webinariów, konsultacji i wykładów otwartych prowadzą zagraniczni wykładowcy

- Studenci angażujący się w działania na rzecz otoczenia mogą korzystać ze stypendiów socjalnych oraz naukowych 

- Rozbudowany program adaptacyjny dla studentów spoza Warszawy oraz cudzoziemców (nauka języka polskiego, zajęcia kulturalne, wycieczki)

- Szkoły Letnie (integracja i przygotowanie do pracy w grupie przez okres studiów oraz merytoryczne wprowadzenie w obszar studiów)

- Nabywanie doświadczenia zawodowego w trakcie nauki

- Seminaria z pracodawcami - dedykowane głównie cudzoziemcom

- Nieodpłatne szkolenia i doradztwo zawodowe realizowane przez Centrum Karier CC

- Nieodpłatne seminaria informacyjne dla cudzoziemców z zakresu praw i obowiązków cudzoziemców podczas pobytu w Polsce

*w zależności od wybranej specjalności/kierunku

** stypendium dla studentów cudzoziemców wypłacane jest w okresie pobierania nauki z wyłączeniem okresu przerwy wakacyjnej

Collegium Civitas to nowoczesna Uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Wysoką jakość kształcenia na wszystkich kierunkach studiów potwierdzają pozytywne oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz wysokie noty w rankingach „Perspektywy”, „Wprost”, „Uczelnia Liderów”. Zapisz się na studia w Collegium Civitas! Tylko u nas spotkasz wykładowców z pierwszych stron gazet, zbudujesz wyjątkową relację Mistrz-Uczeń, a wszystko to w międzynarodowej atmosferze i komfortowym warunkach, w centrum Warszawy (Pałac Kultury i Nauki)!

Rekrutacja trwa! Sprawdź szczegóły: www.civitas.edu.pl

ip
Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama