Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Australia dla Ciebie - przyjdź na spotkanie i sprawdź możliwości wyjazdu!

2018-03-23

Od 9 kwietnia 2018 rozpoczyna się seria spotkań informacyjnych o Australii organizowana przez agencję edukacyjną Australia Study. Prezentacje poprowadzi założyciel firmy, Wojciech Wawrzyński który spełnił swoje marzenia i w 2000 roku przyjechał do Down Under na wizie studenckiej. Dziś, wraz ze swoją rodziną, mieszka na stałe w Sydney. Teraz chciałby opowiedzieć innym, jak wygląda życie na antypodach. Dla uczestników tych spotkań jest to świetna okazja, by skorzystać z wiedzy i doświadczenia człowieka, który przeszedł cały proces emigracyjny.

Seria spotkań rozpocznie się 9 kwietnia.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na rzetelne i przydatne informacje całkowicie za darmo i bez zobowiązań. Na spotkaniu dowiedzą się między innymi o rodzajach kursów, na które można się zapisać, wybierając wyjazd na wizie studenckiej, o australijskim systemie edukacyjnym, możliwościach zatrudnienia oraz kosztach wyjazdu. Wojtek opowie też, jak wygląda codzienność na antypodach: o australijskiej kulturze, pogodzie, podróżach i innych urokach życia w Krainie Kangurów. Każdy uczestnik będzie mógł zadać nurtujące go pytania i rozwiać swoje wątpliwości.

Spotkania odbędą się w takich miastach jak: Poznań (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza), Gdynia (Akademia Morska), Warszawa (Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet SWPS, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), Kraków (Politechnika Krakowska, Klub Atlantyda, Klub Studencki Żaczek), Bielsko-Biała (Akademia Techniczno-Humanistyczna), Gliwice (Politechnika Śląska), Opole (Studenckie Centrum Kultury), Wrocław (Uniwersytet Ekonomiczny) i Gdańsk (Uniwersytet Gdański). Wszystkich miłośników Australii, podróżników i osoby zastanawiające się nad emigracją serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące spotkań można znaleźć na profilu Facebook: facebook.com/australiastudy.polska/ oraz na stronie: australiastudy.pl.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama