Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Global Management Challenge nie tylko dla studentów Zarządzania!

2017-11-14

Na uczelniach gorący okres, w którym na każdym kroku trafiamy na stoiska promocyjne różnych wydarzeń, na ścianach pojawia się więcej plakatów, a na każdym stoliku leżą ulotki. Październik i listopad w studenckim kalendarzu są miesiącami, które są niezwykle intensywne pod względem aktywności akademickich. Do swoich szeregów rekrutują koła naukowe, firmy z nimi współpracujące promują programy praktyk, pojawiają się też materiały promujące konferencje i ciekawe warsztaty.

Global Management Challenge nie tylko dla studentów Zarządzania!

Różnorodność opcji jest ogromna, ale jak spośród nich wybrać najbardziej perspektywiczną?

Global Management Challenge jako jedyna daje możliwość wcielenia się w rolę zarządu przedsiębiorstwa i przeprowadzenia firmy przez kolejne kwartały na wirtualnym rynku.
Symulacja komputerowa jest całkowicie interaktywna, co więcej biorą w niej udział zarówno studenci jak i profesjonaliści.

Rozgrywka pozwala na rozwinięcie szeregu umiejętności. Świetnie odnajdują się w niej studenci Zarządzania, dla których symulacja jest przełożeniem teoretycznej wiedzy na praktykę, ale nie tylko! Rokrocznie dużą grupę stanowią studenci Finansów, Bankowości, Rachunkowości czy też Inwestycji i Nieruchomości. Od paru lat co raz częściej rejestrują się również zespoły złożone z inżynierów, studentów informatyki czy też Marketingu lub Logistyki. W grze udział biorą studenci z różnych kierunków, lat studiów i uczelni. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Konkurs GMC pozwala na rozwinięcie szeregu umiejętności od planowania, poprzez analizę finansową aż po pracę zespołową. Studenci mają okazję zdobywać wiedzę biznesową w praktyce,
a przy okazji budować swoją sieć profesjonalnych kontaktów. Zespoły studenckie startują za darmo dzięki zaangażowaniu partnerów biznesowych, tym samym czyniąc udział w GMC znakomitą okazją do zaprezentowania się pracodawcy!”
– mówi Paulina Mazur, Dyrektor Działu Rozwoju Talentów i Wizerunku Pracodawcy w firmie BIGRAM SA.

Do udziału w symulacji zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów! 3-5 osobowe zespoły należy rejestrować do 30 listopada przez stronę internetową: gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/

Po więcej informacji zapraszamy również na Facebooka: facebook.com/PolandGMC/

Organizator GMC w Polsce: BIGRAM

Partner strategiczny: ING Bank Śląski

Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Partner: Polska Rada Biznesu

Patroni medialni: My Company Polska, THINKTANK

Patroni: PMI Poland Chapter, Goldenline, Eurostudent, Studia.net, SGH TV, DlaStudenta

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama