Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Jeśli nie fizjoterapia, to co? – czyli alternatywa dla wymarzonych studiów

2018-08-28

Fizjoterapeuci bezpośrednio wpływają na zwiększenie komfortu życia swoich pacjentów. Ich pomoc niejednokrotnie skutkuje całkowitym wyleczeniem, a jeśli nie jest to możliwe – przynoszą ulgę. W Twoich planach także były te studia, ale nie udało Ci się zakwalifikować na uczelnię? Mamy dla Ciebie niezwykłą alternatywę! Odkryj potencjał szkoły policealnej i już dziś zapisz się na kierunek Technik masażysta z elementami fizjoterapii.

Jeśli nie fizjoterapia, to co? – czyli alternatywa dla wymarzonych studiów

Szkoła policealna zamiast studiów?

Kierunek Technik masażysta z elementami fizjoterapii (http://bit.ly/TM-TEB) to gwarancja niezależnego zawodu i praktycznej wiedzy już w 2 lata. Nie musisz zmieniać obszaru swoich zainteresowań, Twoje perspektywy zatrudnienia także są podobne. Praca dla fizjoterapeutów i masażystów często znajduje się w tych samych ośrodkach, takich jak: szpitale i przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, gabinety odnowy biologicznej, kluby sportowe czy ośrodki SPA. To także szansa na założenie własnego biznesu i prywatnego gabinetu.

Dodatkowym atutem kierunku Technik masażysta z elementami fizjoterapii w szkole policealnej TEB Edukacja jest patronat profesjonalnej firmy Habys (http://bit.ly/TEB-HABYS), największego producenta stołów do masażu. Dzięki tej współpracy kierunek ten jeszcze lepiej przygotowuje do wykonywania zawodu.

Szkoła policealna jako uzupełnienie studiów?

Masaż jest bardzo ważnym aspektem także w pracy fizjoterapeuty, dlatego często ten kierunek jest wybierany przez absolwentów fizjoterapii. Jeżeli więc nie udało Ci się dostać na wymarzone studia w tym roku, możesz śmiało podejść do kolejnej rekrutacji z dodatkowym zapleczem – po zdobyciu tytułu technika. W TEB Edukacja (http://bit.ly/TEB-SG) otrzymasz nie tylko świadectwo ukończenia szkoły oraz państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, ale także zaświadczenie o przebiegu nauczania, referencje zawodowe dla najlepszych oraz szereg certyfikatów, między innymi z: pierwszej pomocy przedmedycznej, masaży medycznego, sportowego, kosmetycznego i profilaktycznego. TEB Edukacja oferuje także program poszerzony o podstawy fizjoterapii, co daje jeszcze większe perspektywy zatrudnienia w przyszłości.

Brak Twojego nazwiska na liście przyjętych na fizjoterapię to nie koniec świata. Poszerz swoją wiedzę oraz umiejętności i upewnij się, czy Twoje marzenia pokrywają się z rzeczywistością. Cztery semestry na kierunku Technik masażysta z elementami fizjoterapii (http://bit.ly/TM-TEB to możliwość zdobycia wyjątkowego zawodu i tak zwany fach w ręku (dosłownie!). Dodatkowo, w niektórych miastach kierunek jest objęty dofinansowaniem, dzięki czemu czesne wynosi zero złotych!

A jeżeli okaże się, że fizjoterapia przestanie Cię fascynować, będziesz mieć szansę pójść na archeologię, inżynierię budowlaną czy chemię. Do następnego podejścia do egzaminów na studia masz jeszcze rok – wykorzystaj go efektywnie, a może okaże się, że studia wcale nie są Ci już potrzebne. Powodzenia!

Jeśli nie fizjoterapia, to co? – czyli alternatywa dla wymarzonych studiów

Artykuł Zewnętrzny

fot. materiały TEB

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
 • Wykop
 • Flaker
 • Elefanta
 • Gwar
 • Delicious
 • Facebook
 • StumbleUpon
 • Technorati
 • Google
 • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama