Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kierunki podyplomowe Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie - Florystyka i Edukacja przyrodniczo-leśna nagrodzone

2017-04-27

Dwa kierunki podyplomowe oferowane przez Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zostały nagrodzone Certyfikatami Akredytacyjnymi  przyznanymi w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”. Program organizowany jest przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC. Decydującym elementem branym pod uwagę przez Komisję Konkursową Programu „Studia z Przyszłością” jest jakość programu kształcenia zgłoszonego do oceny.

Uniwersytet Rolniczy KrakówWręczenie certyfikatów nastąpiło dnia 13 kwietnia 2017 roku w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego.

Certyfikatem wyróżnione zostały kierunki realizowane według oryginalnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy. O przyznaniu znaków jakości „Studia z Przyszłością” decyduje Komisja złożona naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym  m.in. z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Śląskiego, i Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Celem  programu „Studia z Przyszłością” jest promocja kierunków studiów, które wyróżniają się na rynku jako najbardziej innowacyjne i oryginalne pod względem treści nauczania, stosowanych metod dydaktycznych czy metod ewaluacji efektów kształcenia. Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.   

Program Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” ma charakter cykliczny. Jego kolejna edycja rozpocznie się we wrześniu 2017 roku.  

więcej: http://www.studiazprzyszloscia.pl

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama