Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kontener mieszkalny, czyli idealne lokum dla studenta

2018-04-06

Wielu studentów przyjeżdzających z małych miejscowości do dużych miast boryka się z problemem znalezienia stancji na czas nauki w szkole wyższej. Niektórzy decydują się na wynajem mieszkania lub pokoju w akademiku, lecz niestety wiąże się to ze sporym nakładem finansowym. Na szczęście istnieje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy dzięki kontenerom mieszkalnym.

Czy student może mieszkać w kontenerze?Kontenery mieszkalne to produkty, w których można funkcjonować, tak samo jak w normalnym mieszkaniu. Taki moduł wyglądem przypomina pokój hotelowy, w którym znajdziemy łazienkę, aneks kuchenny, ogrzewanie, instalację elektryczną i inne akcesoria przydatne do codziennego życia. Każdy model można zaprojektować według własnego pomysłu.

Taki kontener może się okazać idealny dla studenta poszukującego stancji na czas edukacji w szkole wyższej. Moduły mieszkalne charakteryzuje atrakcyjna cena, która jest dużo niższa niż opłaty za mieszkanie. Na świecie możemy spotkać się już z przykładami zastosowania kontenerów jako lokum do życia. W Londynie powstało tzw. Container City, które składa się z samych połączonych ze sobą modułów. Drugi przypadek można zobaczyć w Utrechcie w Holandii, gdzie powstał kontenerowy kompleks domów studenckich.

Warto zainwestować w kontener mieszkalny, ponieważ może to być lokum idealne nie tylko dla przyjezdnych studentów, ale także dla sezonowych pracowników. Swoje zastosowanie znajdzie także wśród osób, które chcą postawić domek letniskowy przeznaczony na wakacje lub urlop.

Kontenery są mobilne – można je bez problemu przewozić w różne miejsca, co oznacza, że nie trzeba dla nich pozwolenia na budowę. Powierzchnia takiego modułu może się jednak wydać zbyt mała do codziennego funkcjonowania, dlatego warto wiedzieć, że w takiej sytuacji jest możliwość łączenia modułów, co pozwala tworzyć dużo większe pokoje. Dla przeciętnego studenta, który i tak większość czasu spędza poza domem, jeden kontener będzie z pewnością wystarczający.

Kontenery mieszkalne dostępne są do kupienia lub wynajęcia na stronie MobilneKontenery.pl. Firma oferuje do swoich modeli dodatkowo plac, na którym można umieścić za opłatą wybrany przez siebie moduł. Warto skorzystać z asortymentu tego sklepu, ponieważ produkty kontenerowe dadzą nam odpowiedni komfort i zaspokoją wszystkie potrzeby fizjologiczne.

Artykuł powstał dzięki firmie MobilneKontenery.pl.

PW

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama