Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Mamycel.pl podbija serca internautów…

2012-10-04

Od sierpnia 2011 roku działania swoje rozpoczął portal mamycel.pl, którego założycielką jest 36 – letnia mieszkanka Krakowa Beata Marszałek. Świat Internetu podbijają dopiero od kilku miesięcy, a ilość zarejestrowanych użytkowników sukcesywnie wzrasta z dnia na dzień. Fakt ten świadczy o tym, że Polacy potrzebują właśnie takiego miejsca, gdzie mogą poznać ludzi posiadających różnorodne zainteresowania, aby wymieniać się nawzajem własnymi doświadczeniami oraz pomysłami na skuteczny rozwój swoich pasji.

Głównym założeniem serwisu mamycel.pl jest przekonanie społeczeństwa do pielęgnacji każdego rodzaju talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich do budowy własnej kariery zawodowej. Portal wspomaga rozwój ludzi kreatywnych i utalentowanych, a także daje inspiracje osobom szukającym natchnienia w interesującym ich rodzaju aktywności.

Rejestrując się na mamycel.pl znacznie ułatwicie sobie drogę do osiągania mniejszych i większych sukcesów. Tutaj spotkacie osoby, które interesują się wieloma dziedzinami życia: począwszy od rękodzieła, decoupage, dekoracji wnętrz, poprzez fotografię, śpiew, grę na instrumentach, taniec, sport, aktorstwo, modeling, wizaż, stylizacja i wiele, wiele innych.

Mamycel.pl to portal, w którym możesz zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców swoją osobę, swój talent, zainteresowania, pasje oraz firmę.

Po zalogowaniu się w serwisie mamycel.pl każdy otrzymuje swój prywatny adres profilu. Na publikację dotychczasowych dokonań macie do dyspozycji specjalne albumy. Możecie także pisać własne artykuły i tutoriale o tym co Was najbardziej pasjonuje. W dziale ogłoszeń poinformujecie użytkowników portalu, np. o organizowanych przez Was szkoleniach, kursach, i innych ciekawych wydarzeniach. Zaś na forum wymieniacie między sobą wiele różnorodnych spostrzeżeń, doświadczeń, a może nawet uda się Wam zainspirować Waszymi zainteresowaniami kogoś z pośród pozostałych pasjonatów.

Na mamycel.pl znajdziecie także wywiady przeprowadzone z osobami znanymi medialnie, które dzięki swojej ciężkiej pracy i pasji osiągnęły sukces. Są one bowiem najlepszym przykładem dla każdego z nas, że nawet gdy napotykamy po drodze liczne przeszkody w kształtowaniu naszych zainteresowań, to nie należy się poddawać lecz wytrwale wierzyć we własne możliwości i nie rezygnować z obranego wcześniej celu. Niektóre ze wspomnianych gwiazd zaangażowały się również w rozwój portalu, gdyż podobnie jak cała ekipa zajmująca się tworzeniem serwisu, wierzą że to właśnie dzięki naszym pasjom jesteśmy ludźmi spełnionymi życiowo, a często nawet zawodowo.

Portal polecają między innymi Ilona Felicjańska, jedna z najsłynniejszych polskich modelek oraz Michał Wiśniewski, który powiedział:

„Serwis mamycel.pl to wspaniała inicjatywa wspierająca ludzi z pasją i marzeniami. Nigdy nie należy wątpić we własne marzenia i możliwości. Ta strona jest tego doskonałym przykładem”.

Wielu z pasjonatów zarejestrowanych na mamycel.pl udowadnia, że pasję można przeobrazić w naszą pracę. Wówczas każda chwila spędzona na zawodowym rozwoju naszej osoby, daje nam radość i satysfakcję z tego, że możemy robić, to co tak bardzo lubimy. Rozwijając swoją pasję kształtujecie również Waszą osobowość. To właśnie tacy ludzie, którzy małymi kroczkami idą cały czas do przodu, mogą nieustannie kształtować własne zainteresowania. Większość naszych pasji, wynika z naszych marzeń, tak więc nie bójcie się pomóc sobie w spełnianiu tychże marzeń i zróbcie kolejny krok w kierunku ich spełnienia przyłączając się do grona osób korzystających z możliwości, które daje nam portal mamycel.pl

Mamycel.pl ma w gronie osób współtworzących wielu znakomitych i utalentowanych ludzi. Jedną z nich jest poruszająca się na wózku inwalidzkim Magdalena Ulbin - zastępca redaktor naczelnej. Ta młoda kobieta ma sobie tyle siły i optymizmu, że niejednokrotnie zaskakuje tym wszystkich wokół siebie. „Madzia jest takim naszym mottem portalu, udowadnia, że jeśli się czegoś naprawdę bardzo chce, to można wszystko” - wyznaje właścicielka portalu Beata Marszałek.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama