Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Masaż z fizjoterapią - zostań specjalistą bez czesnego!

2018-07-11

Ruszyła nowa pula dofinansowań w szkole policealnej Gloker, dzięki czemu możesz uczyć się bez opłat na kierunkach Masażysta z fizjoterapią, Opiekun medyczny, Terapeuta zajęciowy, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej, Asystentka stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna.

masaż

Jak wygląda praca masażysty?

Damian Jończyk, Paweł Ptak i Bartłomiej Spałek. Brzmi znajomo? To fizjoterapeuci polskiej kadry piłkarskiej, którzy dbają o dobrą kondycję zawodników. Po ciężkim treningu pilnie potrzebują efektywnego masażu. Tajniki masażu sportowego poznacie w szkole policealnej Gloker, a ponadto – masaż kosmetyczny i profilaktyczny, relaksacyjny czy medyczny.

Skuteczny masażysta potrafi wykonać każdy masaż, rozpoznać potrzeby klienta i rozwiązać problem. Pomaga w urazach przeprowadzając zabiegi rehabilitacyjne, a z drugiej strony zajmuje się masażem relaksacyjnym. Dzięki odpowiednim technikom przynosi ulgę zbolałym mięśniom. Gdzie pracuje masażysta? W gabinetach odnowy biologicznej, klinikach, przychodniach, ośrodkach SPA, ośrodkach sportowych. A gdy będziesz najlepszy, może i Ty zostaniesz masażystą największych grup sportowych kraju!

Ile zarabia masażysta?

Przeciętne wynagrodzenie masażysty to około 2000zł netto, ale wszystko zależy od tego gdzie i ile pracujemy. Najlepsze osoby mogą liczyć na zatrudnienie w najbardziej interesujących placówkach, a ich zarobki będą dużo wyższe.

Jak zostać masażystą bez opłat za naukę?

W szkole policealnej Gloker zostaniesz Technikiem Masażystą z elementami fizjoterapii. Ten tytuł uprawnia do pracy w zawodzie na terenie kraju i Europy. Nauka jest zupełnie bezpłatna, a to wszystko dzięki nowej puli dofinansowań. W programie nauczania między innymi: pracownia masażu, anatomia z fizjologią, zarys fizjoterapii, język migowy, język obcy i oczywiście różne techniki masażu.

Rekrutacja już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona, więc nie warto zwlekać. Zarezerwuj miejsce teraz.

ip

fot. materiały prasowe Gloker

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama