Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ogólnopolski Kongres Kobieta Liderem - poznaj szczegóły projektu!

2018-04-10

Projekt Kobieta Liderem został stworzony z myślą o młodych kobietach, które przygotowują się do wejścia na rynek pracy i chcą świadomie zarządzać swoją ścieżką kariery. W tym roku kongres odbywa się na Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas wydarzenia czekać będą na ciebie liczne spotkania wykładowe, a także warsztaty, na których poznasz różne aspekty funkcjonowania na rynku pracy. Zobacz harmonogram wydarzenia!

Kongres odbędzie się w dniach 10-13 kwietnia 2018 roku.

Celem inicjatywy jest wsparcie studentek – młodych liderek w rozwoju swoich kompetencji oraz w planowaniu dalszej drogi zawodowej. Dotychczasowe edycje kongresu spotkały się z ogromną sympatią zarówno ze strony pracodawców jak i szkół wyższych Dolnego Śląska. Zgromadziły łącznie 1660 uczestników. W organizację kongresu zaangażowały się studentki i doktorantki z całej Polski.

Dołącz do projektu!

Równie ważne jak wsparcie kobiet, które są już aktywne zawodowo i wspinają się po szczeblach organizacji, jest przygotowanie młodych kobiet – studentek do wejścia na rynek pracy. To one wkrótce staną na czele organizacji, jako specjalistki, managerki i liderki.

Coraz więcej firm chce wdrażać różnorodność i czerpać z niej pełnymi garściami. Nie tylko inwestuje w rozwój kobiet, ale także buduje wewnętrzne mechanizmy wspierające panie w ich drodze na najwyższe szczeble organizacyjne. Doskonałą okazją, a zarazem pierwszym krokiem do podjęcia tego typu działań może być udział w projekcie Kobieta Liderem. Wsparcie uczelni, pracodawców, przedsiębiorców oraz mediów ma ogromny wpływ na budowanie pewności siebie i rozwój kompetencji wśród kobiet, których znaczenie staje się kluczowe w rozwoju polskiej i światowej gospodarki.

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie na stronie projektu Kobieta Liderem: http://www.kobieta-liderem.pl/

PW/ip

fot. materiały prasowe
 

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama