Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej - pokaż swój talent!

2018-03-19

OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to inicjatywa skierowana do wszystkich studentów oraz doktorantów przed 28. rokiem życia, którzy interesują się fotografią. Konkurs organizowany jest już od lat, a w tym roku przypada już jego XX edycja. Towarzyszą mu wystawy nadesłanych prac, cykle bezpłatnych warsztatów, projekcje i wykłady prowadzone przez znakomitych fotografów w siedmiu miastach w Polsce.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 5 do 31 marca 2018.Misją konkursu jest dawanie możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie nowych talentów. Aby wziąć udział w nim, nie trzeba mieć na koncie dużego doświadczenia. Liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. W konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą, czy amatorem rozpoczynającym przygodę z fotografią.

W tegorocznej edycji prace będzie można nadsyłać w odpowiedzi na motyw przewodni "ŚWIATŁO". Zdjęcia można zgłaszać w trzech kategoriach: Sceneria, Portret i Reportaż. Uczestnik konkursu może zgłosić w każdej kategorii maksymalnie trzy zdjęcia, jednak w sumie nie więcej niż sześć zdjęć.

Do wygrania są m.in.: kurs w Akademii Nikona, Moonybook Grande od Moony Lab, roczna prenumerata Digital Camera Polska, konto Premium w Photler, książki od Wydawnictwa Otwarte oraz wiele innych nagród. Zgłoszenia są przyjmowane od 5 do 31 marca 2018 roku za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.okfs.pl.

Oceny prac dokona profesjonalne jury w składzie: Marta Wojtal, Rafał Bojar, Marcin Ciepieniak.

Oficjalne ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas Gali Finałowej, która odbędzie się 25 maja w Warszawie.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama