Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

PMChallenge - podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie!

2018-04-04

Już 9 kwietnia studenci szkół wyższych z całej Polski będą mieli kolejną okazję do wzięcia udziału w konkursie PROJECT MANAGEMENT CHALLENGE, który po raz siódmy organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Celem konkursu jest rozpowszechnianie wśród studentów wiedzy z zakresu zarządzania projektami i ułatwienie im startu w karierze zawodowej. Wydarzenie pomaga również w integrowaniu środowiska przyszłych project managerów.

Pierwszy etap konkursu zaczyna się już 9 kwietnia.Do konkursu może przystąpić każdy student uczelni wyższej, zarówno ze studiów stacjonarnych, wieczorowych jak i zaocznych.

Konkurs składa się z trzech etapów. Etap pierwszy potrwa od 9 do 15 kwietnia i będzie polegać na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i rozwiązaniu na stronie www.pmchallenge.pl Testu Online z zagadnień związanych z zarządzaniem projektami. Warunkiem zakwalifikowania się do drugiego etapu jest zdobycie minimalnej liczby punktów określonej w Regulaminie. W drugim etapie PMC pojawią się pytania problemowe i case study. Zadania zostaną przesłane bezpośrednio do zakwalifikowanych uczestników, którzy będą mogli je rozwiązać w dniach od 20 do 26 kwietnia. Trzeci etap konkursu, będący jednocześnie wielkim finałem, odbędzie się 27 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Weźmie w nim udział 12 osób, które uzyskają największą liczbę punktów w drugim etapie. Finał będzie polegać na rozwiązaniu case study przygotowanego przez mBank. Spośród finalistów zostanie wyłoniony zwycięzca, który w nagrodę będzie mógł odbyć szkolenie oraz zdać certyfikat Prince2 obejmujący jedną z metodyk zarządzania projektami. Fundatorem tej nagrody jest Akademia Nauki. Wszyscy finaliści otrzymają upominki oraz 20% zniżki na kursy oferowane przez Akademię Nauki.

PMChallenge to unikalny konkurs skierowany do ambitnych studentów pragnących rozwijać się w dziedzinie zarządzania projektami i wiążących z nią swoją karierę zawodową.

Więcej informacji na stronie www.pmchallenge.pl oraz na profilu konkursu na Facebooku https://www.facebook.com/pmchallenge.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama