Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Relacja z V Mistrzostw Polski w Nordic Walking

2013-05-08

Dokładnie 306 osób wystartowało w V Mistrzostwach Polski Nordic Walking w Polanicy Zdrój, które odbyły się 4 maja 2013. Pomimo deszczowej aury w przeddzień zawodów, w sobotni ranek nad Polanicą pojawiło się słońce. Znakomita pogoda wraz z panującą atmosferą wśród uczestników podkreśliła sportowy klimat zawodów.

O godzinie 10:00 rozpoczęli swoje zmagania zawodnicy startujący na 20 km - w tym powracająca po kontuzji nasza mistrzyni Ela Wojciechowska!O 11:00 nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów wraz z pokazem prawidłowej techniki Nordic Walking i rozgrzewką. Tradycyjnie na inauguracji byli Rektor AWFiS Gdańsk Waldemar Moska, Prezes PFNW Olgierd Bojke oraz członek zarządu INWA Małgorzata Borzeszkowska. Po starcie na 5 i 10 km około 11:40 wszyscy uczestnicy byli już na trasie V MP w Polanicy Zdrój 2013.

Po zawodach każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, pakiet startowy (suplementy Vitarade, posiłek regeneracyjny, kupony rabatowe NewBalance, precelka, katalogi firm sponsorskich, dyplom z zawodów, woda Staropolanka). Podczas ekoracji wręczono 48 kompletów pucharów, medali za pierwsze 3 miejsca w każdej z kategorii. Ponadto rozlosowano upominki od firmy NewBalance, odzież termoaktywną od Biegosfery, kupony promocyjne od EXEL, pulsometr i kupony promocyjne marki Polar, zestawy promocyjne od AWFiS Gdańsk, upominki od patrona medialnego superstarsi.pl oraz to na co wszyscy czekali - weekendy w hotelu Wilga !!!

Smaczkiem zawodów był fakt, iż pierwszy raz zawodnicy mieli okazję zobaczyć magazyn NORDIC STYLE na własne oczy (możliwy zakup w sieciach Empik).

Dzięki uprzejmości władz miasta oraz przychylności pogodny po raz kolejny zawody w Polanicy były jedynym w sowim rodzaju evenetem sportowym jak i doskonałą zabawą dla całych rodzin.

Dziękujemy za przybycie na zawody oraz zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Pucharu Polski Nordic Walking:
- 1 czerwiec Kolbuszowa https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=723
- 15 czerwiec Świdnik https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=791

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama