Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Studencie! Ubezpiecz się już za 23 złote rocznie!

2016-10-25

Zaczynasz w tym roku swoją przygodę na uczelni? A może kilka akademickich semestrów już za tobą i dobrze wiesz, co znaczy "studenckie życie"? Imprezy w akademikach, grupowe wyjścia na miasto, nowi znajomi, spontaniczne wypady.

Mnóstwo zabawy i zdobywanie nowych umiejętności. Czujesz, że jesteś teraz „Królem życia”? Słusznie! Czas studiów warto maksymalnie wykorzystać. Warto być aktywnym i spontanicznym. Wiemy jednak również, że w dorosłym, samodzielnym życiu nie mam nic ważniejszego, jak zadbanie o własne zdrowie i bezpieczeństwo. Bo tylko tym, którzy nic nie robią, nic się nigdy nie przydarza.

Jak być aktywnym i spać spokojnie?

Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie dla siebie, indywidualne studenckie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), a staniesz się królową lub królem życia, którzy śpią spokojnie. Nie obawiaj się, nie każemy Ci wypełniać stosu dokumentów ani stać w kolejkach. Szanujemy Twój czas, dlatego proponujemy łatwy i szybki sposób wykupienia polisy. Specjalnie dla was INS Group przygotowało stronę www.NNWstudenta.pl, gdzie w szybki i ławy sposób, bez wychodzenia z domu kupisz online odpowiednią dla siebie polisę. Zajmie Ci to tylko kilka minut, a już chwilę później będziesz się cieszyć 24-godzinną ochroną ubezpieczeniową w całej Polsce, nie tylko przez cały rok akademicki ale i podczas wakacji. Martwisz się, że nie znasz się na polisach? Na naszej stronie znajdziesz przejrzyste i proste porównanie trzech pakietów ubezpieczeniowych.

Luksus (nie) na studencką kieszeń?
Myślisz, że studenta nie stać na taki luksus, jak prywatne ubezpieczenie? Nasze doświadczenie dało nam wiedzę, że nie stać go przede wszystkim na pokrywanie kosztów prywatnego leczenia i rehabilitacji, które często są niezbędne do szybkiego powrotu do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku. Zadbaliśmy więc o studencką kieszeń i przygotowaliśmy dobrą polisę już przy opłacie 23 złotych rocznie (pakiet standardowy na pełną sumę ubezpieczenia 10 000 złotych). Oferujemy również pakiet rozszerzony (suma ubezpieczenia 15 000 złotych przy rocznej opłacie za osobę 35 złotych) oraz pełny (suma ubezpieczenia 20 000 złotych przy rocznej opłacie za osobę 46 złotych). Każdy z wymienionych rodzajów polisy (NNW studenta) może być ubezpieczeniem indywidualnym lub rodzinnym.

Wśród zakresu objętym ochroną znajdują się tak ważne punkty jak m.in: uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, koszty zakupów wyrobów ortopedycznych i środków pomocniczych, uszczerbek na zdrowiu w wyniku ataku padaczki, zdiagnozowanie sepsy, pogryzienie przez psa, czy śmierć studenta spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem (w tym również zawał serca i udar mózgu), czy śmierć rodzica studenta.

Wybierasz sam
Uważasz, że to za mało? Możesz sam zdecydować, co ma obejmować twój pakiet. Każdą z naszych propozycji możesz łatwo, samodzielnie rozszerzyć o dodatkowe opcje. Dopłacisz za nie od 8 do 23 złotych i ani grosza więcej. Dzięki temu możesz zyskać rekompensatę poniesionych wydatków z tytułu nieszczęśliwego wypadku lub choroby (w tym również: wypłacenie świadczeń za pobyt w szpitalu, operację, czy koszty leczenia, a nawet  leczenia stomatologicznego). Nasza oferta skierowana jest zarówno do studentów pierwszego roku, jak i starszych roczników. Stawka i zakres ubezpieczenia pozostają takie same niezależnie od twojego wieku.

Masz laptopa, smartphona lub tablet? Wejdź na www.NNWstudenta.pl i sprawdź nas. Dołącz do grona zadowolonych, bezpiecznych studentów i żyj pełnią życia. Teraz wybierasz sam!


artykuł sponsorowany
 

fot. pixabay

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama