Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Studencki Turniej Negocjacyjny - poznaj szczegóły wydarzenia!

2018-02-27

Studencki Turniej Negocjacyjny to wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe "Negocjator", działające przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci i studentki z polskich uczelni.

Turniej organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe "Negocjator".

Masz ochotę ponegocjować? Pokazać, na co cię stać? A może chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie ze scenariuszami negocjacyjnymi i jak silne argumenty jesteś w stanie znaleźć?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś "tak" - nie wahaj się ani chwili i weź udział w turnieju!

Studencki Turniej Negocjacyjny jest projektem realizowanym przez Studenckie Koło Naukowe "Negocjator" przy Szkole Głównej Handlowej. W tym roku odbędzie się jego już XVI edycja. Turniej organizowany jest już od kilkunastu lat, a każdego roku członkowie koła wkładają w niego mnóstwo pasji i zaangażowania. Współpraca z kołami naukowymi z uczelni wyższych z innych miast, którą udało się nawiązać, sprawia, że jest to projekt prawdziwie ogólnopolski. Turniej realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszym z nich są kwalifikacje, które odbędą się 3 marca 2018 r. jednocześnie na uczelniach w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Na każdej z nich zmierzy się 12 trzyosobowych zespołów, wśród których zostaną wyłonieni finaliści. To właśnie oni przejdą do drugiego etapu turnieju, który odbędzie się w drugiej połowie marca w Warszawie.

Pojedynczy etap w ramach Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego składa się z kilku rund, których celem jest osiągnięcie porozumienia. Uczestnicy przygotowują się do negocjacji na podstawie otrzymanego wcześniej scenariusza. Jest nim kilkustronny "case study" wypracowany przez członków koła. Tematyka negocjacji związana jest głównie z życiem gospodarczym – często dotyczy takich kwestii jak restrukturyzacja kolejnictwa czy też fuzja spółek akcyjnych.

Uczestnicy turnieju walczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski Negocjacji, ale również o zagwarantowane miejsce w prestiżowym Warsaw Negotiation Round.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja - Pielęgnacyjne przysmakiWeź udział w konkursie i wypróbuj kosmetyki z limitowanej zimowej edycji.
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama