Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Studiuj w Warszawie i Cambridge. Zdobądź dyplom polski i brytyjski!

2017-07-19

W Collegium Civitas trwa rekrutacja na studia prowadzone we współpracy z brytyjską państwową uczelnią Anglia Ruskin University w Cambridge,  liderem prestiżowego rankingu szkół wyższych na świecie the Times Higher Education World University Rankings 2017. Kandydaci mogą wybierać spośród 3 dyscyplin: International Business and Negotiations, Criminal Justice, International Relations prowadzonych w języku angielskim. Studia trwają 3 semestry, z czego 2 semestry są realizowane w Warszawie (Collegium Civitas), a jeden semestr w Cambridge (Anglia Ruskin University). Absolwenci otrzymują podwójny dyplom magisterski.

- Pomysł na studia powstał w oparciu o doświadczenia znanych na całym świecie uniwersytetów, które z powodzeniem wdrażają podobne modele współpracy. Największą zaletą proponowanej przez Collegium Civitas oferty jest podwójny dyplom magisterski, który studenci otrzymują w trakcie jednego toku studiów. Unikalność programu kształcenia, zajęcia z zagranicznymi wykładowcami i stały kontakt z językiem angielskim to mocne strony naszej propozycji dydaktycznej, dające absolwentom możliwość wejścia na międzynarodową ścieżkę kariery zawodowej - mówi Wojciech Duranowski, pełnomocnik Rektora ds. współpracy międzynarodowej.

Dlaczego warto wybrać studia z podwójnym dyplomem?

- Anglia Ruskin University (ARU) to państwowa uczelnia, lider prestiżowego rankingu szkół wyższych na świecie, Collegium Civitas jest liderem wśród polskich szkół wyższych w kategorii umiędzynarodowienia, zarobków absolwentów oraz kierunków studiów: socjologia i stosunki międzynarodowe;

- każdy student w ARU otrzymuje osobistego opiekuna – tutora, w Collegium Civitas budujemy indywidualną relację Mistrz-Uczeń, każdy student ma możliwość indywidualnego kontaktu z wybitnymi wykładowcami – praktykami zarządzania, dyplomacji i mediów, zajęcia odbywają się w małych grupach;

- Collegium Civitas współpracuje z ponad 70 uniwersytetami za granicą, co daje studentom wiele możliwości skorzystania z atrakcyjnych ofert pracy;

- studenci ARU korzystają z komfortowo wyposażonych kampusów, znajdujących się w: Cambridge, Chelmsford, Peterborough i Londynie, studenci Collegium Civitas uczą się w samym centrum Warszawy, w Pałacu Kultury i Nauki.

- Uzyskanie podwójnego dyplomu zwiększa atrakcyjność absolwenta na rynku pracy, a także daje możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów. Dodaje pewności siebie i uczy samodzielności w działaniu - mówi Aleksandra Konopka, kierownik działu współpracy i promocji międzynarodowej.

Collegium Civitas to wielodyscyplinarna i wielokulturowa, nowoczesna uczelnia ceniona przez pracodawców i środowiska biznesowe. O wysokim poziomie nauczania, wyspecjalizowanej kadrze, komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze świadczą zarówno liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez instytucje państwowe, jak i czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Zajęcia prowadzą wykładowcy z międzynarodowym doświadczeniem, specjaliści ze świata nauki, polityki, dyplomacji i mediów. Tylko u nas masz szansę na zbudowanie wyjątkowej relacji Mistrz-Uczeń i komfortowe studiowanie – zajęcia odbywają się w małych grupach.

Anglia Ruskin University to brytyjska państwowa uczelnia z siedzibą w Cambridge,  lider prestiżowego rankingu szkół wyższych na świecie the Times Higher Education World University Rankings 2017. Zajęcia są prowadzone w nowoczesnych pracowniach zlokalizowanych w czterech kampusach: Cambridge, Chelmsford, Peterborough i Londynie. Każdy ze studentów znajduje się pod opieką osobistego tutora, który pomaga w aklimatyzacji na uczelni oraz wspiera w rozwiązywaniu problemów z zakresu merytoryki studiów.

Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś! www.civitas.edu.pl

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama