Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Targi Master Days 2018: znajdź studia magisterskie za granicą

2018-02-16

Studiowanie za granicą to cały czas łakomy kąsek dla polskich studentów. Chęć rozwoju osobistego, przeżycia przygody, poznania nowych osób czy zdobycia dyplomu renomowanej, zagranicznej uczelni, to czynniki, zwracające uwagę młodych ludzi. Nie da się ukryć, że z roku na rok coraz więcej polskich studentów myśli nad studiami magisterskimi za granicą. W kontakcie z zagranicznymi uczelniami, odnalezieniu się na rynku pracy i rozpoczęciu międzynarodowej kariery pomagają Targi Master Days 2018.

student absolwent - Master Days 2018

- Studia magisterskie, które ukończyłem za granicą to nie tylko wspaniałe wykształcenie  - aktualna wiedza z interesującej mnie dziedziny czy praktyczne doświadczenie uzyskane mi.in. podczas stażu we Francji. To wspaniała przygoda, podczas której poznałem osoby z całego świata, odwiedziłem wiele ciekawych miejsc i zdobyłem niesamowite doświadczenie życiowe. Każdemu polecam studia za granicą - one naprawdę zmieniają życie na lepsze! - mówi Konrad Walczyk, absolwent studiów magisterskich na kierunku Innovative Communication Technologies and Entrepreneurship na duńskiej uczelni Aalborg University.

Nie każdy student ma jednak możliwości do tego, żeby odwiedzić zagraniczne uczelnie, czy porozmawiać ze studentami wymarzonych uniwersytetów. Z myślą o takich właśnie osobach Kastu International zorganizowało targi zagranicznych uczelni, które odbędą się ONLINE. Dzięki tej formie każdy może wziąć w nich udział - w zaciszu własnego domu, siedząc na uczelnianym korytarzu lub w kawiarni – wystarczy laptop i słuchawki!

Targi Master Days 2018 odbędą się w dniach 20-21 lutego i wezmą w nich udział przedstawiciele oraz studenci uczelni z Anglii, Holandii oraz Szwecji. Osoby zainteresowane dowiedzą się wszystkiego o poszczególnych uczelniach, kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, zakwaterowaniu i stypendiach. Dzięki obecności studentów będzie można też dowiedzieć się z pierwszej ręki o tym, jak wyglądają studia, imprezy i koszty życia.

Oprócz uczestnictwa w webinarach można też o ustalonej wcześniej godzinie porozmawiać na Skype z przedstawicielami poszczególnych uczelni.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA dostępna jest na stronie https://kastu.pl/aktualnosci/407/Master-Days-2018

Uczelnie biorące udział w Master Days 2018 to:

- Jonkoping University (Szwecja)
- NHTV Breda University of Applied Sciences (Holandia)
- Radboud University (Holandia)
- University of Sunderland (Anglia)
- Brunel University London (Anglia)
- University of West London (Anglia)

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama