Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Trwa zimowa rekrutacja na studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

2017-12-19

Jeśli nie udało Ci się rozpocząć studiów w październiku, nie musisz czekać do przyszłego roku akademickiego, aby dołączyć do grona studentów najlepszej niepublicznej uczelni na Dolnym Śląsku wg rankingu Perspektyw, jaką od lat jest Dolnośląska Szkoła Wyższa. Uczelnia rozpoczęła zimowy nabór kandydatów na studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe. Rekrutacja trwa do 28 lutego. Zajęcia rozpoczną się już w marcu 2018.

Zapisz się już dziś i zostań studentem DSW!Praktyczne kierunki studiów, to gwarancja sukcesu na rynku pracy!
Dolnośląska Szkoła Wyższa w tym roku akademickim kształci na 13 kierunkach studiów licencjackich i magisterskich o profilach praktycznym. Uczelnia od lat swoje autorskie i wielokrotnie nagradzane programy kształcenia, konsultuje z wieloma instytucjami, firmami i organizacjami, które bardzo często stają się przyszłym pracodawcą absolwentów DSW. Zajęcia prowadzone są zarówno przez uznanych ekspertów, jak i praktyków, którzy przekazują najnowszą wiedzę w określonych obszarach. W rekrutacji zimowej kandydaci mogą wybrać spośród oferty studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. W ofercie są również studia podyplomowe.

Jakie kierunki studiów mogę wybrać?
Oferta DSW obejmuje takie kierunki jak: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, pedagogika, psychologia, pedagogika specjalna, bezpieczeństwo narodowe, praca socjalna, sztuki nowoczesne – Design Now!, geodezja i kartografia, administracja, media kreatywne: game design, animacja i efekty specjalne oraz informatyka. Uczelnia oferuje kształcenie zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym. Pełna oferta znajduje się na stronie: www.dlakandydata.dsw.edu.pl. Tam również dostępna jest propozycja nowoczesnych kierunków studiów podyplomowych.

Ile to kosztuje? - opłaty rekrutacyjne oraz wysokość czesnego
Opłata rekrutacyjna wynosi zaledwie 190 zł i jest jednorazowym kosztem kandydata. Następnie w zależności od wybranego kierunku oraz trybu studiów decyduje na płatność czesnego. Dolnośląska Szkoła Wyższa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich studentów stwarza możliwość płatności czesnego w wygodnych 2, 10 lub 12 ratach. Jednocześnie posiada bogatą ofertę stypendiów i finansowych form wspierania studentów, z którego korzysta blisko 1000 studentów każdego roku.

Dolnośląska Szkoła Wyższa – miejsce dla Ciebie!
Dolnośląska Szkoła Wyższa, to nie tylko miejsce spotkań ekspertów, uczonych, praktyków, ale również przestrzeń sprzyjająca realizacji własnych pasji i zainteresowań. Uczelnia posiada własny teatr akademicki, galerię sztuki, studio telewizyjne, laboratorium dźwięku, pracownie fotograficzne i graficzne oraz specjalny system motion capture. Realizuje liczne wydarzenia o charakterze międzynarodowym, a ponadto studenci i absolwenci mogą wziąć udział w zagranicznych praktykach i stażach, a nawet podjąć studia w wybranej przez siebie uczelni na terenie Unii Europejskiej. DSW współpracuje z blisko 100 ośrodkami akademickimi.

Artykuł Zewnętrzny

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama