Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

X edycja Drogowskazów Kariery trwa jeszcze do 28 kwietnia!

2018-04-19

Już po raz dziesiąty Niezależne Zrzeszenie Studentów podjęło się organizacji Ogólnopolskiego Programu Drogowskazy Kariery, podczas którego studenci w 9 miastach w Polsce mają okazję wziąć udział w warsztatach i wykładach, aby lepiej zaplanować swoją przyszłą ścieżkę kariery.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się 27 marca 2018 roku.Tegoroczna edycja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 28 kwietnia. To właśnie w ten dzień odbędzie się uroczysta gala finałowa. Udział w niej bierze aż 17 uczelni z: Białegostoku, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Tarnowa, Wrocławia, Bydgoszczy oraz Warszawy. O zapisach organizatorzy będą informować was poprzez swoje kanały komunikacyjne (http://www.drogowskazykariery.pl/ oraz http://www.facebook.com/DK.Kraj/).

A czym właściwie są Drogowskazy Kariery? Jest to jeden z największych projektów krajowych organizowanych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Podczas trwania Programu organizowane są różnorodne szkolenia i warsztaty, które mają na celu dostarczenie studentom kompleksowej wiedzy dotyczącej planowania przyszłej kariery.

Uczestnicy Programu uzyskują możliwość poznania zarówno specyfiki pracy w poszczególnych branżach, jak i u potencjalnych pracodawców. Tematyka szkoleń nie jest przypadkowa – dzięki przeprowadzanej przed rozpoczęciem projektu Ankiecie Branżowej organizatorzy znają zainteresowania i potrzeby studentów i do nich dostosowują zapraszanych prelegentów.

Drogowskazy Kariery to projekt od studentów dla studentów, pomagający uczestnikom lepiej przygotować się na najbliższą przyszłość na rynku pracy. Być może niektórzy pozbędą się obaw związanych z nieznanym im dotąd światem pracy, inni natomiast mogą znaleźć pomysł na swoją karierę czy start-up. Jedno jest pewne – wszystkim niepewnym swojej ścieżki kariery projekt wskaże odpowiednią drogę.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama