Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zbierz doświadczenie zawodowe i zrób coś dobrego! Kreatywna platforma pozwoli ci to połączyć!

2017-07-03

Lato w pełni, beztroski czas tylko wzmaga głód na niezwykłe przygody, a Ty nie masz pomysłu na to, co zrobić z wolnym czasem? A gdyby tak zająć się czymś co nie tylko rozwinie zainteresowania, doda punktów w poszukiwaniu nowej pracy, ale również pomoże innym? W drodze na szczyt kariery warto przyjrzeć się fajnym inicjatywom, które pomogą Wam znaleźć wymarzoną pracę.


Wiele osób twierdzi, że kariera nabiera rozpędu dopiero wtedy, kiedy skończy się studia, obroni i zdobędzie tytuł. Sporo ludzi nie wie, że praca i zdobywanie doświadczenia już w trakcie nauki jest niebywale ważne i wręcz niezbędne, jeśli chcemy zdobyć wymarzoną pracę. Dlaczego? Zobaczcie krótki filmik, który pomoże Wam zrozumieć odpowiedź na pytanie: czy warto iść na studia?

  

Samodzielne zdobycie kompetencji często staje się przepustką do otrzymania pierwszej poważnej pracy. Przyszły pracodawca, który zaobserwuje zaangażowanie i kreatywność u potencjalnego pracownika będzie wiedzieć, że jest w stanie powierzyć mu niejedno zadanie.

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła i zająć się czymś naprawdę przyszłościowym, to zdecydowanie platforma Zwolnieni z Teorii jest dla Ciebie! Właśnie tutaj łatwo zdobędziesz doświadczenie, które może okazać się niezbędne na rynku pracy!

Czym są właściwie Zwolnieni z Teorii? To platforma, która w prosty sposób rozwija kreatywność, twórczość i przede wszystkim innowacyjność, a ponadto pozwoli Ci udzielać się charytatywnie. Masz w okolicy teren do zagospodarowania, który idealnie nadaje się na plac do gier sportowych? A może niechętnie patrzysz na ilości marnowanego jedzenia i chcesz pomóc najbardziej potrzebującym? Ze wsparciem platformy Zwolnieni z Teorii jesteś w stanie dołożyć swoją cegiełkę do inicjatyw, które zmienią świat na lepsze!

Co należy zrobić, aby rozpocząć swoją przygodę z projektem? Nic prostszego! Zbierz znajomych i zarejestruj się na platformie, która sama podpowie Ci co zrobić, aby Wasza inicjatywa osiągnęła sukces. Na platformie możecie skorzystać z kursów np. marketingowych, które tworzone są z globalnymi markami, takimi jak Coca-Cola. Co więcej, na końcu każdej przygody z projektem możliwe jest otrzymanie międzynarodowego certyfikatu, który na pewno w przyszłości ułatwi Wam zdobycie wymarzonego doświadczenia zawodowego.

O tym, że akcja nabiera rozpędu i jest wiarygodna świadczy fakt, że partnerem strategicznym została sama Coca-Cola. Marka czynnie wspiera ważne inicjatywy, dlatego bez wahania pod swoje skrzydła wzięła również projekt Zwolnieni z Teorii, który tak jak ona sama, łączy w sobie zamiłowanie do rozwoju, spełniania marzeń i osiągania więcej, niż jest to możliwe!

 

Więcej informacji na temat projektu uzyskanie pod adresami:

www.zwolnienizteorii.pl


Artykuł Partnera

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama