Okiem Studenta - Z życia Uczelni

Bez matury zdobyłem zawód - czy to możliwe?

2023-01-20 13:51:07

Przejmujecie się brakiem świadectwa dojrzałości? Być może w ogólnie nie zamierzacie do tego egzaminu przystąpić? Jak się okazuje, to nie problem ani warunek konieczny by zostać specjalistą. 

Szkoła policealna GoWork.euW naszej szkole, wystarczą chęci - posiadanie matury jest zbędne. Oczywiście, to dla Ciebie dodatkowy punkt jeśli ją posiadasz jednak nie załamuj się. I bez niej możesz osiągnąć sukces. Co zresztą wielokrotnie wspominały gwiazdy naszego rodzimego podwórka jak chociażby Edyta Górniak, Michał Wiśniewski, Maciej Maleńczuk, Agnieszka Chylińska a także Paulina Młynarska. 

Dlatego jeśli bałeś się, że na tym etapie albo zrobisz sobie przerwę i ponownie przystąpisz do matury za rok albo w ogóle zrezygnujesz z dalszej nauki to błąd! 

Czeka na Ciebie wiele ciekawych kierunków w których bez problemu odnajdziesz się na rynku pracy. A my Ci w tym pomożemy. 

Umówmy się czas to pieniądz, dlatego chyba szkoda nam poświęcić ponad pięć lat na studia po których niestety coraz ciężej znaleźć pracę dobrze płatną. U nas wystarczą maksymalnie! dwa lata byś otrzymał dyplom technika w danej dziedzinie. Kuszące? 

A teraz kolejny plus - nauka w studium - Szkole policealnej GoWork.eu jest bezpłatna. Nie, nie żartujemy. Chcemy abyś bez względu na swoją obecną sytuację miał szansę spełnić się zawodowo. Specjalistów na rynku pracy z roku na rok brakuje. Dlatego to idealny moment byś właśnie Ty pokazał na co Cię stać. 

U nas zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną ale także praktyczną. Posiadamy w pełni wyposażone sale z których nasi słuchacze śmiało mogą korzystać, sprawdzając teorię w praktyce pod okiem profesjonalistów. 

Jeszcze Was nie przekonaliśmy? Z nami możesz się uczyć wtedy kiedy masz na to czas! Co to oznacza? Masz do wyboru tryb: dzienny, wieczorowy lub zaoczny (weekendowy). Od Ciebie i Twoich obecnych obowiązków zależy kiedy możesz zdobywać kolejne umiejętności. 

Tu kolejna niespodzianka, w trybie dziennym nie spotykamy się od poniedziałku do piątku jak to zazwyczaj bywa na studiach, wystarczą nam trzy spotkania tygodniowo byś stał się specjalistą w swoim przyszłym fachu. 

Pytanie tylko co chciałbyś robić? Nasze studium policealne oferuje największy na rynku wybór kierunków. Znajdziesz tu zarówno technika masażystę, technika kosmetologa, stomatologa, dietetyka, farmaceutę, opiekuna medycznego a także asystentkę czy specjalistę w zakresie BHP. 

Na nudę na pewno nie będziesz narzekał

Nasi prowadzący to nie tylko profesjonaliści ale także pasjonaci. Do zajęć podchodzą ze szczególnym zaangażowaniem. Bez problemu uzyskasz dyplom zawodowy, podczas egzaminu organizowanego przez Okręgową Komisję Edukacji. 

Co na pewno ważne i motywujące to fakt, różnic płacowych. Bowiem Ty posiadając już dyplom specjalisty będziesz mógł liczyć na wyższe wynagrodzenie, niż osoby, które na przykład podjęły się tradycyjnej drogi z maturą pod ręką i studiami. 

Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś. To dobry moment, bo właśnie ruszyła rekrutacja na LATO 2023! Kto wie może za rok będziesz już mógł spędzać wakacje na rajskiej wyspie, zamiast dorabiać jako kelner bądź hostessa. Oczywiście nie deprawujemy tych zawodów, ale osiadając na laurach nie osiagniemy sukcesy i nie rozwiniemy skrzydeł. 

Tekst sponsorowany: Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie - https://policealna.gowork.eu

fot. materiał Partnera

Słowa kluczowe: Szkoła policealna GoWork.eu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"ZZZ" czy noc przed egzaminem? Jak uczyć się do sesji, Åźeby zdać?
"ZZZ" czy noc przed egzaminem? Jak uczyć się do sesji, żeby zdać?

Zobacz wskazówki, jak dobrze uczyć się do sesji.

Praca dyplomowa - jak rozplanować pisanie i kontrolować proces tworzenia?
Praca dyplomowa - jak rozplanować pisanie i kontrolować proces tworzenia?

Zobacz wskazówki, dotyczące pisania pracy dyplomowej.

Regulamin studiÃłw - co to jest i co grozi za jego złamanie?
Regulamin studiów - co to jest i co grozi za jego złamanie?

Zobacz, co robić, kiedy uczelnia łamie regulamin.

Polecamy
Kiedy zaczynają się studia - początek roku akademickiego 2019/2020

Kiedy studenci zaczynają zajęcia? Jak wygląda rozpoczęcie roku akademickiego? Wszystkiego dowiecie się tutaj!

Gaudeamus Igitur - co to?

Piosenka, którą powinien znać każdy student!

Polecamy
Ostatnio dodane
"ZZZ" czy noc przed egzaminem? Jak uczyć się do sesji, Åźeby zdać?
"ZZZ" czy noc przed egzaminem? Jak uczyć się do sesji, żeby zdać?

Zobacz wskazówki, jak dobrze uczyć się do sesji.

Praca dyplomowa - jak rozplanować pisanie i kontrolować proces tworzenia?
Praca dyplomowa - jak rozplanować pisanie i kontrolować proces tworzenia?

Zobacz wskazówki, dotyczące pisania pracy dyplomowej.

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.