Z Organizacji - Studia

Certyfikowane szkolenia podczas 9. edycji PR Camp 2021

2021-11-25 07:47:17

W dniach 11-12 grudnia 2021 roku w Krakowie odbędzie się dziewiąta edycja projektu PR Camp - wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków. To projekt dzięki któremu uczestnicy z całej Polski będą mieli szansę wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach związanych z marketingiem oraz public relations, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.PR Camp 2021 - 9. edycja certyfikowanych szkoleń z PR i marketingu w Krakowie

Siła social mediów 

Tematy dziewiątej edycji będą skupiać się na zagadnieniach związanych z e-commerce, performance marketingiem oraz marketingiem w mediach społecznościowych. Wydarzenie kierujemy do wszystkich osób, zarówno takich, którzy mają już doświadczenie z social mediami lub marketingiem, jak i tych, którzy dopiero je zdobywają. Chcemy aby uczestnicy po zakończeniu szkoleń mogli od razu wdrożyć w swoje życie zawodowe nabytą wcześniej wiedzę.

PR Camp 2021 założenia, cele i harmonogram

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni. W programie znajdziemy warsztaty poświęcone m.in. pozycjonowaniu, systemie reklamowym Google i Facebooka, platformie TikTok, Pinterest czy PR produktu. Zainteresowani po uprzednim wypełnieniu formularza aplikacyjnego będą mogli wziąć udział we wszystkich szkoleniach bądź zakupić pakiet jednodniowy oraz na jedno lub dwa szkolenia. Szczegółowe informacje oraz harmonogram szkoleń znaleźć można na wydarzeniu PR Camp - Click Through! (https://www.facebook.com/events/319889646334696).

Głównym celem PR Campu jest przekazywanie wiedzy w prosty i dostępny sposób, tak aby każdy z uczestników nabył jak najwięcej praktycznych umiejętności dotyczących obecnych trendów panujących w sferze marketingu oraz public relations. Ponadto warsztaty są nie tylko dobrym miejscem do poszerzenia wiedzy, ale także przestrzenią do networkingu. Z każdym rokiem wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę osób, nie tylko samych uczestników ale również doświadczonych i wykwalifikowanych prelegentów, którzy czerpią satysfakcję z dzielenia się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Formularz aplikacyjny dostępny jest do 2.12.2021

ip

Słowa kluczowe: pr, marketing, warsztaty, szkolenia, certyfikat, pr camp 2021
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

Dowiedz się więcej o największej studenckiej akcji charytatywnej w Polsce.

Bezbolesne szczepienia dla dzieci

Sprawdź, w jaki sposób możesz odwrócić uwagę od zabiegu i zmniejszyć ból.

Certyfikowane szkolenia podczas 9. edycji PR Camp 2021

Dowiedz się więcej o krakowskich warsztatach z marketingu i PR.

Polecamy
Skonsultuj z Farmaceutą - Cukrzyca 2019 - relacja z wydarzenia

Zobacz, jak wyglądały konsultacje odbywające się w całej Polsce!

Bal odbędzie się 19 stycznia 2019 roku.
Nadchodzi 15. edycja Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli Warszawa

Bal odbędzie się 19 stycznia 2019 roku.

Ostatnio dodane
Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

Dowiedz się więcej o największej studenckiej akcji charytatywnej w Polsce.

Bezbolesne szczepienia dla dzieci

Sprawdź, w jaki sposób możesz odwrócić uwagę od zabiegu i zmniejszyć ból.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.