Konferencje - Z życia Uczelni

Ciemna Strona UX - szósta edycja odbędzie się w październiku 2020

2020-08-14 09:22:07

Tegoroczna edycja odbędzie się 17 października 2020 roku. W ramach konferencji na scenie wystąpią eksperci z branży szeroko pojętego designu. Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich uczestników, konferencja po raz pierwszy w całości odbędzie się w formie online.

Zobacz też: Pierwsze informacje o evencie.

Ciemna strona UX baner

Współczesny design bohaterem lepszego jutra

W tym roku motywem przewodnim jest hasło Be the Hero. Zdaniem organizatorów, każdy może zostać bohaterem projektowania, tworząc lepszą rzeczywistość – i chcą to udowodnić. Pragną pokazać siłę etycznego projektowania z myślą o współczesnych problemach, jak np. dostępność, czy zmiany klimatu.

Nie zabraknie tematów powiązanych z działaniami na rzecz środowiska naturalnego, jak i kwestiami technologii w służbie społeczeństwu. Organizatorzy zapytają się swoich prelegentów o to, jakie mają wizje ulepszania rzeczywistości oraz jak mierzą się z dylematami etycznymi w swojej pracy.

Poprzednie edycje Ciemnej Strony UX

Za nami już pięć edycji Ciemnej Strony UX. Łącznie zaproszono 49 inspirujących prelegentów, a dodatkowo zorganizowano wiele praktycznych warsztatów z ekspertami. W czasie trwania drugiej edycji Ciemnej Strony UX odbył się Mini Social Hackathon, podczas którego skupiono się na praktycznym aspekcie interakcji społeczeństwa i technologii.

Dlaczego warto dołączyć?

Koło naukowe ITberries tworzy jedną z największych konferencji UX w Krakowie – łącznie odwiedziło ich prawie 1500 uczestników, w tym około 300 w poprzedniej edycji. Docierają do osób związanych z branżą IT, zarówno początkujących, jak i doświadczonych projektantów, badaczy oraz developerów.

Co roku zbierają wiele pozytywnych recenzji, między innymi od nowy.me czy promotraffic.pl, a także od samych uczestników poprzez social media. Natomiast czwarta i piąta edycja pojawiła się na pierwszym miejscu podium w zestawieniu najpopularniejszych wydarzeń IT w serwisie Crossweb.

O organizatorach

Konferencja organizowana jest przez Koło Naukowe ITberries, działające przy Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Koło zrzesza pasjonatów nowych technologii oraz odpowiedzialnego designu.

Więcej informacji o wydarzeniu:

  • Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/531877700756245/
  • Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ITberries/
  • Strona internetowa: http://csux.pl/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/itberries/
  • Instagram: https://www.instagram.com/itberries
ip

fot. materiały prasowe organizatora

Słowa kluczowe: projektowanie UX Kraków, Ciemna strona UX październik 2020, UX 2020 harmonogram,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
I DESIGN 2020
I DESIGN 2020 - nowy termin konferencji

Dowiedz się o zmianach, jakie zaszły w organizacji eventu!

Relacja z VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Prawo Sport Finanse 2020 Online"

Zobacz retransmisję z wydarzeń i dowiedz się, o czym była mowa!

Polecamy
Dni Biznesu w Sporcie 2020 - informacje o wydarzeniu Warszawa

3 dni konferencji poruszającej zagadnienia związane z profesjonalizacją polskiego sportu i prelekcje znanych twarzy związanych z branżą.

Kongres odbędzie się w dniach 6-7 marca 2019 roku.
Kongres Firm Rodzinnych - zobacz program wydarzenia! Wrocław

Kongres odbędzie się w dniach 6-7 marca 2019 roku.

Ostatnio dodane
I DESIGN 2020
I DESIGN 2020 - nowy termin konferencji

Dowiedz się o zmianach, jakie zaszły w organizacji eventu!

Konkurs Ziaja
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.