Okiem Studenta - Z życia Uczelni

Czas w domu zbytnio się dłuży? Wykorzystaj zniżki na kursy online

2020-03-24 16:37:53

Czy znacie to uczucie, kiedy przez ostatni tydzień nadrabialiście zaległości z zajęć i już wprost nie możecie patrzeć na wszystko, co jest związane ze studiami? A może obejrzeliście już każdy nowy serial na Netflixie i macie dość ciągłego leżenia przed ekranem? Bez względu na to, który z tych scenariuszy jest wam bliższy, mamy dla was coś, co pomoże wam rozwiązać oba te problemy. Co zatem jest w stanie zniwelować zarówno nudę, jak i frustrację studencką? Odpowiedzią są kursy online!

Udemi

Zdobywanie nowych umiejętności przez internet jest łatwiejsze niż się wydaje. W sieci można znaleźć szeroki wachlarz możliwości na poszerzenie swoich kwalifikacji – począwszy od nauki języków obcych, przez projektowanie graficzne, podstawy fotografii, finanse czy tworzenie stron internetowych.

Jeśli więc chcecie być produktywni, albo po prostu nie wiecie, co zrobić ze swoim czasem, mamy dla was kupon udemy. Jest to rabat na tańszy zakup oferowanych przez Udemy kursów online, co może być idealnym rozwiązaniem na wypełnienie swoich dni poprzez połączenie nauki z zainteresowaniami.

Rzecz w tym, że każdy z nas na pewno ma co najmniej jedną taką rzecz, której zawsze chciał się nauczyć, ale nigdy nie mógł się do tego zebrać. Zazwyczaj utrudnieniami były studia, zajęcia dodatkowe czy spotkania towarzyskie. Teraz jednak, bycie w domu jest jedyną opcją, ale to nie znaczy, iż ten czas powinien zostać zmarnowany. Wręcz przeciwnie - warto go wykorzystać na coś, co sprawia nam przyjemność. Dlatego niezależnie od tego, czy interesują was gry, marketing, biznes czy jakiekolwiek inna umiejętność, którą można nabyć przez internet, udemy kupon prawdopodobnie wam to umożliwi.

Kto wie, może usiłując wypełnić dni ciągle spędzane w domu, akurat odkryjecie, że macie talent, do czegoś, o czym nigdy wcześniej nie pomyśleliście? Albo to, czego się dowiecie, ułatwi wam naukę bądź pracę?

Życzymy powodzenia w zdobywaniu nowych umiejętości!

JS

fot. pixabay.com/lukasbieri

Słowa kluczowe: kursy online, kupony, uczenie się online, okazja, rabat, oferta
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zdalne nauczanie - czy może zastąpić tradycyjną szkołę?

Zdalne nauczanie - czy może zastąpić tradycyjną szkołę ?

Co zrobić, aby otrzymać zapomogę od uczelni? [PORADNIK]

Wsparcie finansowe od uniwersytetu krok po kroku.

akademik ŁÃłdź – Basecamp
Akademiki Basecamp w Łodzi - dlaczego to lepsza opcja niż wynajem mieszkania? Łódź

Decydując się na studia w innym mieście, trzeba mieć na uwadze konieczność znalezienia zakwaterowania. Sprawdźcie, dlaczego warto wybrać prywatny akademik Łódź - Basecamp.

Polecamy
Czas ocenić swoje studia
Czas ocenić swoje studia

Studenci i absolwenci oceniają praktyczność i przydatność swoich kierunków studiów pod kątem rynku pracy lub własnych zainteresowań i pasji.

Niezidentyfikowana choroba Michasia i Czarusia
Niezidentyfikowana choroba Michasia i Czarusia

Dziecięce marzenie nie kosztuje czasem wiele. Fundacja Centaurus postanowiła zrealizować jedno takie marzenie. Michaś i Czaruś spod Płocka, marzą o własnych kucykach. Ich bracia już tych marzeń nie zdąrzyli zrealizować, pokonała ich ta sama, niezidentyfikowana choroba.

Ostatnio dodane
Zdalne nauczanie - czy może zastąpić tradycyjną szkołę?

Zdalne nauczanie - czy może zastąpić tradycyjną szkołę ?

Co zrobić, aby otrzymać zapomogę od uczelni? [PORADNIK]

Wsparcie finansowe od uniwersytetu krok po kroku.