Z życia Uczelni - Studia

Dni Otwarte w Szkołach Vistula 2021

Przekonaj się, jakie zyskasz dzięki studiom w Uczelniach Vistula

2021-07-16 12:47:52

Maturzyści, czy dalej zastanawiacie się nad wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej? Zarezerwujcie sobie czas 26-31 lipca. W tych dniach odbędą się Dni otwarte w Uczelniach Vistula. Sprawdźcie, czego możecie oczekiwać po szkole, która znalazła się w czołówce tegorocznego Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021!

Dni otwarte w szkołach Vistula 2021

Jaką szkołę wybrać po maturze?

Czy wiecie już, jaki kierunek studiów i jaką uczelnię wybrać? Decyzja nie zawsze jest łatwa, ale możecie liczyć na wsparcie Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki Hotelarstwa Vistula, które w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 są w czołówce najlepszych niepublicznych szkół w Polsce. Absolwenci z sukcesem rozwijają karierę zawodową. Akademia Finansów i Biznesu Vistula plasuje się na czwartym miejscu wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021.

Przebieg i harmonogram Dni Otwartych w szkołach Vistula

Szczegóły naszej oferty odkryjecie podczas Dni Otwartych Online. Poznacie nasze studia I i II stopnia po polsku i angielsku, w różnych trybach. Dowiecie się, że w Vistuli najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Nasi wykładowcy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, które będziecie mogli zadawać w trakcie czatu. Dni Otwarte to tradycja w Uczelniach Vistula. Spotkania cieszą się ogromną popularnością. Ich uczestnicy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji – 50% zniżki za pierwszy rok studiów.

Podczas Dni Otwartych dowiecie się, jak wspieramy naszych studentów, czego uczymy i jak uczymy, i jakie korzyści zyskacie dzięki studiom w Uczelniach Vistula. Bez wychodzenia z domu spotkacie się z naszymi wykładowcami i porozmawiacie o programach studiów na poszczególnych kierunkach, o warunkach rekrutacji, możliwościach kariery i procesie aplikacji. Poznacie zalety Uczelni Vistula, wśród których są:

 • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
 • specjalizacje dostosowane do potrzeb rynku pracy;
 • praktyczny wymiar kształcenia;
 • prestiżowe certyfikaty – ACCA, PMI GAC, THE ICE;
 • doskonała infrastruktura;
 • przyjazna atmosfera;
 • kadra wybitnych wykładowców;
 • współpraca z biznesem;
 • bogaty program stypendialny;
 • unikatowy Program Mentoringu;
 • program Erasmus+.
W trakcie Dni Otwartych poznacie też nasze studia w trybie online. Vistula ma ogromne doświadczenie w tym obszarze. Od dziesięciu lat prowadzi profesjonalnie przygotowane studia przez Internet, posiada własną platformę e-learningową, gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość. To studia idealne dla tych, którzy już pracują, wychowują małe dzieci lub mieszkają daleko od ośrodka akademickiego.

Dlaczego warto wybrać Szkoły Vistula?

Studia w Vistuli to wielka szansa. W ich trakcie zidentyfikujecie swoje predyspozycje i rozwiniecie talenty, zaprojektujecie skuteczny plan na pewną zawodową przyszłość. Dyplom Vistuli otworzy przed wami globalne możliwości. W Vistuli studiują młodzi ludzie z ponad 100 krajów. Międzynarodowa atmosfera poszerza horyzonty, uczy otwartości i elastyczności.

W Vistuli ważny jest student i jego potrzeby rozwoju. Programy są tak skonstruowane, aby młodzi ludzie uczyli się tego, co naprawdę będzie im potrzebne w przyszłości. Realizowany w uczelni projekt E-Kariera pozwala im zidentyfikować predyspozycje, rozwinąć talenty i zaprojektować plan na pewną zawodową przyszłość.

Zaczynamy 26 lipca br. Sprawdźcie naszą propozycję i wybierzcie te webinary, które was interesują.

ip

fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: dzień otwarty w szkole Vistula, dni otwarte Vistula, Akademia Finansów i Biznesu,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Uniwersytet Rolniczy
Uniwersytet Rolniczy otrzymał wyróżnienie "Most do Przyszłości"

Uczelnia została doceniona m.in. za ogromne zaangażowanie i oferowanie praktyk zawodowych, szkoleń oraz mentorstwo dla uczniów.

Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne