Wiadomości - Z życia Uczelni

Dokumenty rekrutacyjne na studia w WSB w Warszawie złożysz przez paczkomat InPost

2020-05-27 12:25:02

Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie mogą wysłać dokumenty rekrutacyjne do uczelni za pośrednictwem Paczkomatów®, bez konieczności przychodzenia do biura. Współpraca to odpowiedź na gwałtownie rosnącą potrzebę bezkontaktowych usług. WSB jest pierwszą uczelnią w Polsce, która podjęła współpracę z InPostem, by dbać o bezpieczeństwo kandydatów oraz ułatwić procesy rekrutacyjne. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne dla przyszłych studentów.

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie z kopertą inPostDokumenty rekrutacyjne na studia z InPostem

- Nowa rzeczywistość w jakiej się znaleźliśmy, sprowokowała nas do podejmowania szybkich działań. Przeszliśmy na zdalny tryb nauczania niemalże w ekspresowym tempie, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez studentów. Wprowadziliśmy wiele innych rozwiązań, które kiedyś realizowaliśmy wyłącznie w tradycyjnej formie. Przyszedł więc czas na ukłon w kierunku kandydatów na studia. Zależało nam na prostym, a jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniu, z którego będzie miał szansę skorzystać każdy. Liczymy, że wprowadzone rozwiązanie stanie się standardem i ułatwi nam pracę a kandydatom zapewni komfort. - powiedział dr Krzysztof Kandefer, Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie, w trosce o ciągłość edukacji, od połowy marca prowadzi zajęcia w trybie zdalnym. Niedawno odbyły się również obrony prac dyplomowych w takiej formie. Wprowadzone zostały wykłady otwarte dla wszystkich zainteresowanych, których uczestnicy mogą zyskać wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, logistyki, informatyki, szlifowane są również umiejętności miękkie z zakresu HR, czy przygotowania do matury. W formie zdalnej prowadzone są również koła naukowe, konsultacje z psychologiem czy doradcą zawodowym. WSB otwiera się na nowe rozwiązania technologiczne, czego wyrazem jest współpraca z InPostem.

- W tym trudnym okresie Paczkomaty® – których skrytki mogą być otwierane całkowicie bezdotykowo z poziomu darmowej aplikacji – świetnie zdały egzamin. Nasze rozwiązanie profilaktycznie zapobiega przenoszeniu się wirusa. Ograniczamy konieczność bezpośredniego kontaktu między pracownikami uczelni a składającymi podania o przyjęcie na studia, co nadal jest istotne w czasie nie do końca jeszcze opanowanej pandemii koronawirusa. Cieszymy się, że Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie obdarzyła nas zaufaniem i staliśmy się pośrednikiem w ważnym procesie rekrutacji nowych studentów. Kto wie, może ktoś zrekrutowany za pośrednictwem naszych Paczkomatów® zasili za parę lat nasz zespół. Jesteśmy otwarci na pomoc innym uczelniom. - powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost.

InPost to największy w Polsce operator logistyczny, w którego zainwestowały amerykańskie fundusze inwestycyjne Advent International i KKR. Firma oferuje usługi kurierskie oraz dostawy za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci Paczkomatów® InPost dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce.

Studia na Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie - rekrutacja 2020

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie obecnie prowadzi rekrutację na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe oraz magisterskie łączone z podyplomowymi. Kandydaci mogą wybrać spośród ponad 70 specjalności na studiach I i II stopnia oraz ponad 30 programów studiów podyplomowych.

Jeśli kandydaci mają pytania dotyczące rekrutacji na wybrany kierunek lub dot. przygotowania dokumentów mogą, skonsultować się z Biurem Rekrutacji mailowo lub telefonicznie. Kandydaci na studia mogą również składać dokumenty w formie tradycyjnej, w budynku uczelni. Biura Rekrutacji pracują z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

ip

fot. materiały Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie

Słowa kluczowe: Paczkomaty InPost, Dokumenty, Rekrutacja na studia 2020, WSB w Warszawie, Współpraca
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Festiwal Separator 2020 - informacje o wydarzeniu online!

Studenci kierunku Grafika reklamowa i multimedia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie po raz kolejny organizują warte uwagi prelekcje i wystawę!

Drugie spotkanie z "Grafiką Projektową i Multimediami" - dni otwarte kierunku w Społecznej Akademii Nauk

SAN w Łodzi zaprasza do zapoznania się z ofertą tego nowoczesnego kierunku!

Webinarium "Kryminalistyka w Prawie" Społecznej Akademii Nauk w Łodzi [LIPIEC 2020]

Wykład online poprowadzi prokurator i specjalista prawa karnego.

Polecamy
PWSZ w Nysie oferuje wiele nie tylko studentom
PWSZ w Nysie oferuje wiele nie tylko studentom Opole

Studenci, wykładowcy i pracownicy nyskiej PWSZ coraz chętniej i coraz częściej organizują wydarzenia, których odbiorcami mają być mieszkańcy regionu nyskiego.

90 lat poznańskiego AWF-u
90 lat poznańskiego AWF-u Poznań

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, to najstarsza tego typu uczelnia w Polsce i jedna z najstarszych w Europie. W tym roku obchodzi jubileusz 90-lecia utworzenia.

Ostatnio dodane
Festiwal Separator 2020 - informacje o wydarzeniu online!

Studenci kierunku Grafika reklamowa i multimedia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie po raz kolejny organizują warte uwagi prelekcje i wystawę!

Drugie spotkanie z "Grafiką Projektową i Multimediami" - dni otwarte kierunku w Społecznej Akademii Nauk

SAN w Łodzi zaprasza do zapoznania się z ofertą tego nowoczesnego kierunku!

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Konkurs Ziaja