Kursy i szkolenia - Edukacja

Edukują młodych w obszarze inwestycji alternatywnych - o projekcie studentów SGH

2023-02-27 16:01:42

Akademia Inwestowania Alternatywnego to projekt tworzony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zrzesza ludzi z różnych uczelni zainteresowanych tematyką wydarzenia. Inicjatywa to 3 dni intensywnych warsztatów i paneli oscylujących wokół inwestycji alternatywnych, zwieńczonych Rotation Dinner, po których uczestnicy otrzymają certyfikat, akredytowany przez prelegentów wydarzenia.

AkademiaJaki jest cel projektu?

W poprzednich edycjach projektu studenci mieli okazję wziąć udział w inspirujących panelach prowadzonych przez m.in.: Patryka Mikiciuka - specjalistę od samochodów zabytkowych, Janusza Wawrowskiego - skrzypka, laureata Fryderyków, Anitę Wolszczak-Karasiewicz - właścicielkę domu aukcyjnego.

Nadrzędnym celem wydarzenia jest edukacja studentów w zakresie inwestycji alternatywnych, która ma miejsce podczas paneli tematycznych tj.: inwestycje w nieruchomości, zabytkowe samochody, buty i streetwear oraz najważniejsze - inwestycje w siebie. Podczas warsztatów prelegenci chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, co często ma wpływ na późniejsze decyzje młodych ludzi.

Z Akademią Inwestowania Alternatywnego współpracowało wiele dużych korporacji tj.: Santander, TAVEX czy Colliers. Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie, wypełniając formularz, znajdujący się na fanpage’u projektu: https://www.facebook.com/AkademiaInwestowaniaAlternatywnegoSGH.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: projekt studentów SGH, Akademia Inwestowania Alternatywnego, studia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Program EPEC
Program EPEC, czyli płatny staż dla studentów

Kto może wziąć udział w stażu?

zaprojektowani
Zaprojektowani 2022. Krakowskie Spotkania z Dizajnem

Zielone Projektowanie. Jesteśmy w zgodzie z naturą.

Polecamy
"Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, czyli kobieta lider" - spotkanie dla ambitnych Pań Kraków

Dowiedz się, jakie cechy charakteryzują najlepsze liderki i zdobądź cenne umiejętności i doświadczenie.

Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.