Konferencje - Z życia Uczelni

Festiwal BOSS 2020 - 2. edycja online już 13 czerwca!

2020-06-10 13:53:48

Już w najbliższą sobotę (13 czerwca) o godz. 9:15 rozpocznie się długo wyczekiwana II ogólnopolska edycja Festiwalu BOSS online pt. "Marzy Ci się BOSSki raj? Wejdź do biznesu online!".

Baner informujacy o festiwalu BOSS 2020BOSS 2020 w czerwcu

Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane 4 zróżnicowane bloki tematyczne, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie:

  • "O marketingu w internetowym ringu" - Specjalnie przygotowany blok o tematyce marketingowej sprawi, że Ty też zostaniesz BOSS-em marketingu.
  • "Otwórz się na własną firmę" – W tym bloku zajmiemy się tematyką związaną z Human Resources, a także zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.
  • "Rozwój osobisty? Naucz się od specjalisty!" - Praca nad sobą i własnym rozwojem jest bardzo trudna i żmudna, ale nasi prelegenci podzielą się z Wami swoim doświadczeniem, udzielą wsparcia i opowiedzą o swoich początkach.
  • "Wyjdź z cienia, zainwestuj w marzenia!" - Ostatni z bloków tematycznych, dotyczący inwestycji. Jest bardzo wiele sposobów inwestowania, ale który z nich zapewni nam sukces?

Jak zwykle będzie ogromna dawka wiedzy, świetna atmosfera i wyjątkowi prelegenci, m.in.:

  • Mirosław Skwarek,
  • Ewa Wilmanowicz,
  • Michał Leszek,
  • Igor Klaja,
  • Mariusz Stężały,
  • Krzysztof Sarnecki i inni.

W linku poniżej można zapisywać się do udziału w II edycji @Festiwal BOSS online. Udział w konferencji jest BEZPŁATNY! Do zobaczenia na BOSSie: https://sfbcc.clickmeeting.pl/boss-ii-edycja/register

Zachęcamy do obserwowania profilu "Festiwal BOSS" na Facebooku oraz kliknięcia "wezmę udział" lub "zainteresowany/a" w wydarzeniu "Marzy Ci się BOSSki raj? Wejdź do biznesu online!", aby być na bieżąco.

Organizatorami tej konferencji są: Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club i Festiwal BOSS.

ip

fot. materiały organizatora

Już w najbliższą sobotę (13 czerwca) o godz. 9:15 rozpocznie się długo wyczekiwana II ogólnopolska edycja @Festiwal BOSS online pt. "@Marzy Ci się BOSSki raj? Wejdź do biznesu online!" 🥰

 

Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane 4 zróżnicowane bloki tematyczne, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie:

 

"O marketingu w internetowym ringu" - Specjalnie przygotowany blok o tematyce marketingowej sprawi, że Ty też zostaniesz BOSS-em marketingu.

"Otwórz się na własną firmę” – W tym bloku zajmiemy się tematyką związaną z Human Resources, a także zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

"Rozwój osobisty? Naucz się od specjalisty!" - Praca nad sobą i własnym rozwojem jest bardzo trudna i żmudna, ale nasi prelegenci podzielą się z Wami swoim doświadczeniem, udzielą wsparcia i opowiedzą o swoich początkach.

"Wyjdź z cienia, zainwestuj w marzenia!" - Ostatni z bloków tematycznych, dotyczący inwestycji. Jest bardzo wiele sposobów inwestowania, ale który z nich zapewni nam sukces?

 

Jak zwykle będzie ogromna dawka wiedzy, świetna atmosfera i wyjątkowi prelegenci, m.in.:

 

Mirosław Skwarek,

Ewa Wilmanowicz,

Michał Leszek,

Igor Klaja,

Mariusz Stężały,

Krzysztof Sarnecki i inni.

 

W linku poniżej można zapisywać się do udziału w II edycji @Festiwal BOSS online. Udział w konferencji jest BEZPŁATNY! Do zobaczenia na BOSSie 👇 🤩

 

https://sfbcc.clickmeeting.pl/boss-ii-edycja/register

 

Zachęcamy do obserwowania profilu @Festiwal BOSS oraz kliknięcia „wezmę udział” lub „zainteresowany/a” w wydarzeniu "@Marzy Ci się BOSSki raj? Wejdź do biznesu online!", aby być na bieżąco

 

Organizatorami tej konferencji są: @Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club

i @Festiwal BOSS

 

 

 

 

 Słowa kluczowe: Program, Zapisy, Studenckie Forum Business Centre Club, działalność, wydarzenia, czerwiec 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"Szanse i wyzwania zawodu kosmetologa" - wirtualne spotkanie ekspertów organizowane przez WSZ w Gdańsku

Dyskusja doświadczonych specjalistów będzie cennym źródłem wiedzy dla osób zainteresowanych tym kierunkiem rozwoju.

4Developers Online 2020 - 2. edycja festiwalu IT w sieci

Szczegóły dotyczące konferencji o JavaScript i Mobile!

Polecamy
Konferencja Naukowa Młodych Ekonomistów
Konferencja Naukowa Młodych Ekonomistów Warszawa

21-22 września na najstarszych uczelniach i wydziałach ekonomicznych Warszawy odbędzie się już XV Konferencja Naukowa Młodych Ekonomistów, będąca kontynuacją inicjatywy młodych naukowców z kilku ośrodków akademickich w Polsce.

Spojrzenie na błąd medyczny
Spojrzenie na błąd medyczny Wrocław

Zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych Medycyny Sądowej pt. "Medyk sądowy i lekarz klinicysta - w poszukiwaniu prawdy dla dobra pacjenta".

Ostatnio dodane
"Szanse i wyzwania zawodu kosmetologa" - wirtualne spotkanie ekspertów organizowane przez WSZ w Gdańsku

Dyskusja doświadczonych specjalistów będzie cennym źródłem wiedzy dla osób zainteresowanych tym kierunkiem rozwoju.

Konkurs Ziaja