Konkursy - Edukacja

Głębia Spojrzenia - zbliża się termin nadsyłania prac!

Ostatnia szansa na zgłoszenie swojej pracy!

2019-04-09 13:05:46

Tylko do 12 kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do 10. edycji Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu Fotograficznego Głębia Spojrzenia. Najlepsze zdjęcia wybierze profesjonalne jury. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody – kursy, albumy, vouchery, bony zniżkowe i wiele innych.

Plakat_wydarzenia

Tegoroczna edycja konkursu to prawdziwa gratka dla miłośników fotografii. Głębia Spojrzenia oferuje wszystkim studentom, którzy fotografią zajmują się amatorsko, możliwość zaprezentowania swoich prac szerokiej publiczności oraz zdobycia atrakcyjnych nagród. Czasem jeden spust migawki może zagwarantować wygraną.

Nagrody

Na zwycięzców czekają m.in. kursy wakacyjne od Krakowskich Szkół Artystycznych, bony konkursowe na 200 zł każdy od Fotografii Cyfrowej Ostrowski, 6 voucherów na łączną wartość 750 zł od Złotych Kursów, vouchery na usługi od LabLab, bony na kursy od Edugrafii, voucher na portfolio w formie strony internetowej od Code-Site, książki od Wydawnictwa Arkady i Cricoteci oraz wiele innych. To nie wszystkie niespodzianki, które czekają na laureatów!

Zasady

Najlepsze zdjęcia zostaną wybrane przez jury konkursowe, w którego skład wejdzie grono specjalistów w dziedzinie fotografii. W tym roku prace oceniać będą m.in.: Bartłomiej Jurecki, Mateusz Skwarczek, Grzegorz Kosmala, Mateusz Mrozowski, Elizabeth Shabo i Anna Zborowska.

Głębię swojego spojrzenia można pokazać w ramach trzech kategorii konkursowych:

  • Kategoria I: Postacie w migawce – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki.
  • Kategoria II: Dzieła codzienności – fotofelieton: wycinek rzeczywistości.
  • Kategoria III: Historie prawdziwe – mały fotoreportaż (3 fotografie).

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać do 12 kwietnia na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl. Karta zgłoszeniowa oraz Regulamin 10. edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej www.glebiaspojrzenia.com.pl.

Organizatorem Konkursu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ, zaś współorganizatorem Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ.

Słowa kluczowe: konkurs fotograficzny, kategorie, dla studentów, zdjęcia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
One In a Million - konkurs wiedzy o finansach Łódź

Czujesz się specjalistą z zakresu finansów? Sprawdź się i zyskaj szansę na atrakcyjne nagrody!

Quiz 1 z 6,02*1023 - wyjątkowy konkurs chemiczny Kraków

Chemia nie ma przed Tobą tajemnic? Udowodnij i wygraj atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie inspirowanym znanym teleturniejem!

III Ogólnopolska Konferencja Młodych Badaczy Ekosystemów Górskich i Polarnych - informacje

Nieodłączną częścią nauki jest przedstawianie wyników swoich badań i dyskusja na ich temat. Skorzystaj z okazji do spotkania innymi naukowcami!

Polecamy
Robomaticon 2012
Robomaticon 2012 Warszawa

3 marca w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędzie się II edycja Robomaticonu – turnieju robotów mobilnych.

UE szuka nowych Młodych Gwiazd Dziennikarstwa
UE szuka nowych Młodych Gwiazd Dziennikarstwa

Dyrekcja Generalna ds. Rozszerzenia Komisji Europejskiej ogłasza konkurs o Europejską Nagrodę dla Młodych Dziennikarzy 2010 (EYJA). To już trzecia edycja konkursu, w której nagrodzeni zostaną najlepsi młodzi dziennikarze europejscy zajmujący się problematyką rozszerzenia UE.

Ostatnio dodane
One In a Million - konkurs wiedzy o finansach Łódź

Czujesz się specjalistą z zakresu finansów? Sprawdź się i zyskaj szansę na atrakcyjne nagrody!

Quiz 1 z 6,02*1023 - wyjątkowy konkurs chemiczny Kraków

Chemia nie ma przed Tobą tajemnic? Udowodnij i wygraj atrakcyjne nagrody pieniężne w konkursie inspirowanym znanym teleturniejem!