Konkursy - Edukacja

IX edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF

2020-06-02 12:27:17

Przedłużono zapisy do IX edycji Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Poznaj informacje o zasadach i nagrodach!

 Konkurs KNF na najlepszą pracę doktorską 2020 plakatHarmonogram Konkursu Przewodniczącego KNF 2020

W związku ze stanem epidemii ogłoszonym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej termin nadsyłania prac konkursowych został przedłużony do dnia 15 października 2020 r.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród oraz wyróżnień odbędzie się 15 grudnia 2020 r. Umożliwiono także dokonywanie zgłoszeń na Konkurs za pomocą ePUAP na elektroniczną skrzynkę podawczą Komisji Nadzoru Finansowego.

Informacje o konkursie

Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego innowacyjności poprzez zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego zagadnieniami związanymi z organizacją i funkcjonowaniem rynku finansowego oraz nadzorem nad tym rynkiem. Konkurs stanowi przejaw realizacji ustawowych zadań Komisji Nadzoru Finansowego dotyczących podejmowania działań edukacyjnych w zakresie funkcjonowania rynku finansowego.

Organizatorem Konkursu jest Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.

Kto może wziąć udział?

W IX edycji Konkursu mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora w Rzeczypospolitej Polskiej w 2019 roku.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzymuje przyznawaną przez Kapitułę Konkursu, powoływaną przez Przewodniczącego KNF, nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych brutto. Kapituła konkursu może także przyznać wyróżnienie w wysokości pięciu tysięcy złotych brutto. 

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenia należy nadsyłać pocztą na adres korespondencyjny Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa, skr. poczt. 419), z dopiskiem "Konkurs na pracę doktorską (Departament Komunikacji Społecznej)", albo składać osobiście w kancelarii Urzędu Komisji albo za pomocą ePUAP na elektroniczną skrzynkę podawczą Komisji Nadzoru Finansowego, do dnia 15 października 2020 r.

Wszelkie informacje o Konkursie dostępne są również na stronie internetowej pod adresem www.knf.gov.pl, w dziale CEDUR - link: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/konkursy?articleId=68905&p_id=18

ip

fot. materiały KNF

Słowa kluczowe: Konkurs KNF 2020, Najlepsza praca doktorska, Rynek finansowy, Zasady, Informacje, Jak wziąć udział
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Konkurs Project Master 2020 - lista nagród

Dowiedz się, dlaczego warto wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o zarządzaniu projektami!

"Generacja P - Herosi na Starcie" - wyniki konkursu i zwycięskie projekty

Dowiedz się, kto otrzyma 25 tys. na realizację swojego projektu i inne nagrody!

Polecamy
Europejska edycja konkursu Discover e-volunteering
Europejska edycja konkursu Discover e-volunteering

Od 25 maja 2011 trwa nabór zgłoszeń do europejskiej edycji Konkursu ‘Discover e-volunteering’.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z automatyki
Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z automatyki

Na bazie porozumienia podpisanego roku z Politechniką Warszawską ogłoszony został konkurs na Najlepszą prace dyplomową w zakresie automatyki przemysłowej.

Ostatnio dodane
Konkurs Project Master 2020 - lista nagród

Dowiedz się, dlaczego warto wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o zarządzaniu projektami!

Konkurs Ziaja