Wiadomości - Z życia Uczelni

Jaki jest najlepszy system antyplagiatowy?

2016-09-19 12:28:24 | artykuł sponsorowany

Systemów antyplagiatowych na polskim rynku dostępnych mamy wiele. Mimo różnorodności i zaawansowania, nie każdy w stu procentach spełni swoje zadanie i we właściwy sposób wykryje plagiat. Właściwy wybór systemu pozwoli nam na komfortowe wykrywanie plagiatu w pracy naukowej.Czy system antyplagiatowy jest nieomylny?
Większość systemów antyplagiatowych, jak każda rzecz wytworzona przez człowieka, obarczona jest pewnymi błędami. Objawiają się one najczęściej w tym, że w sprawdzanych treściach kopiowanie nie jest w pełni wskazane. W skrajnych przypadkach może okazać się, że system wskaże fragment tekstu, który zwyczajnie musiał zostać powielony. Dzieje się tak w przypadku formuł, czy cytatów. Dowodzi to jednak powstaniu błędów przy konstruowaniu oprogramowania. Najlepsze na rynku systemy są w stanie z powodzeniem odróżnić zapisy tego typu.

Najważniejszą rzeczą przy wyborze systemu jest to, aby zdecydować się na oprogramowanie obarczone jak najmniejszą ilością błędów. Dokonać tego możemy po głębokiej analizie opinii dotychczasowych użytkowników danego systemu. Pamiętaj też, aby poznać wszystkie możliwości opisane przez producenta, gdyż oprogramowanie tego typu jest wraz z biegiem czasu unowocześniane i pozbawiane części problemów.

Jaki system nie jest imitacją?

Niestety, nie każdy system antyplagiatowy jest wiarygodny. Odnaleźć dobry i wiarygodny system możemy jedynie poprzez analizę bazy, z jakiej oprogramowanie korzysta. Jedynie obszerna baza tekstów i prac różnego typu pozwoli na przeprowadzenie rzetelnego sprawdzenia pracy. Dzięki niej system będzie miał dostęp do wielu wzorców, których porównanie może dać wynik pozytywny, lub negatywny.

Szczególnie powinniśmy wystrzegać się korzystania z systemów antyplagiatowych, których działanie opiera się na bardzo małej bazie, lub wyszukiwarce. Funkcjonują one w taki sposób, że wyszukują dany fragment treści w wyszukiwarce internetowej, lub porównują z niewielką ilością wzorców we własnej bazie. Jest to wyłącznie imitacja systemu antyplagiatowego. Poprawne działanie oprogramowania tego typu, z racji innej zasady indeksacji treści w wyszukiwarkach nie jest możliwe. Natomiast imitacją na pewno nie jest oprogramowanie, które dysponuje własną, obszerną bazą danych i stworzone zostało w sposób w pełni autorski.

Jaki system antyplagiatowy jest najlepszy?
Najlepszy system antyplagiatowy możemy określić w łatwy sposób : powinien mylić się w jak najmniejszym stopniu. Pomyłki w oprogramowaniu tego typu mogą wiele kosztować, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów. Pierwszym z nich jest to, że oprogramowanie musi korzystać z obszernej bazy danych. Dzięki temu możliwe będzie porównanie naszej pracy z wieloma, różnymi dokumentami. Drugim aspektem jest fakt, aby dokładnie przeanalizować dostępne funkcje. Korzystanie z tego typu systemu powinno być również komfortowe i proste.

W 2016 roku najlepszym systemem antyplagiatowym został ogłoszony plag.pl. Zobaczymy, czy swoją pozycję utrzyma również w przyszłym roku, ponieważ widocznie odznacza się na polskim rynku ogromem swoich funkcji, możliwości i wiarygodnością.

 

 

artykuł sponsorowany

Słowa kluczowe: program antyplagiatowy, antyplagiat, plag
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • a ja korzystałem [0]
  Marek
  2021-05-02 23:27:58
  używałem programu antyplagiat.net.pl działa ok i otrzymałem go po 10 minutach od dokonania płatności, polecam
 • słaby program [0]
  Krzysiek12
  2020-04-01 12:32:56
  Maciej Trznadel Usługi Informatyczne, NIP 6842563014, przestań reklamować ten słaby program (antyplagiat).
 • program antyplagiatowy online [0]
  katebudder
  2020-03-20 15:00:18
  Korzystam z https://plagiarismsearch.com/pl/ od wielu lat. Wszystko jest super. Mogę polecić
 • Jak dla mnie Plagiatnever [0]
  Marta M
  2020-01-27 10:23:05
  Ja pracuje na plagiatnever od lat i zdecydowanie polecam
 • praca dyplomowa [0]
  Rafał
  2019-02-13 16:45:58
  my korzystamy z programu antyplagiatowego rapidus.org
 • Re: plag.pl jest dobry [0]
  Odpowiedź na: plag.pl jest dobry
  Agnieszka
  2019-02-03 18:20:47
  1.1. Pojęcie i struktura procesu produkcyjnego Na funkcjonowanie przedsiębiorstwa w sposób efektywny wpływa racjonalność decyzji. Podejmowana jest ona na trzech różnych szczeblach a mianowicie operacyjnym, taktycznym i strategicznym. Sposób w jaki zorganizowany jest proces produkcyjny przedsiębiorstwa odzwierciedla jak wykorzystywane są przez nią zasoby jakie ona posiada. Ma to bezpośredni wpływ na optymalność planowania a co za tym idzie zarządzania produkcją [3]. Termin produkcji możemy zdefiniować jako wytwarzanie towarów za które jest w stanie zapłacić nam klient. Natomiast proces produkcyjny charakteryzuje się uporządkowanym zestawem działań, który poprzez koncepcje, technologie i inne dostępne zasoby jest realizowany przez człowieka pod postacią produkcji. Wiąże się to bezpośrednio z przetworzeniem wszystkich materiałów wejściowych w wyjście czyli produkt gotowy. Definicje procesu produkcyjnego można również przedstawić jako celowe zdefiniowanie działań ukierunkowanych na wytworzenie wyrobu gotowego. Warto nadmienić, iż wyrób gotowy może być rozumiany jako produkt, jak też usługę. Definicję procesu można przedstawiać na różne sposoby obejmując działania bezpośrednio związane z produkcją wyrobów i usług [1]. W literaturze przedmiotu można znaleźć jeszcze wiele innych definicji związanych z produkcją oraz procesem produkcyjnym, jednak każda z tych definicji bezpośrednio wiąże się z celem produkcji a więc wytwarzaniem produktów. Prawdą jest, iż produkcja jest warunkiem zarówno funkcjonowania jak też rozwoju gospodarki. Efektem końcowym produkcji może być produkt, usługa, energia, a nawet zaspokajanie potrzeb człowieka, zaś efektem ekonomicznym każdego procesu produkcyjnego jest tak zwana wartość dodana. Może być ona rozumiana jako tak zwany przyrost wartości dóbr na skutek procesu wytwórczego lub też twórczego. Proces produkcyjny i wytwórczy w sposób strukturalny przedstawiono na
 • system antyplagiatowy [0]
  Michalina
  2019-02-03 14:35:03
  Koleżanki poleciły mi polski system antyplagiatowy ze strony rapidus.org Tani i bezpieczny
 • www.antyplagiat.net.pl [0]
  Kiyosho
  2018-03-14 19:30:58
  Osobiście polecam www.antyplagiat.net.pl używałem całe studia
 • Polecam program antyplagiat! [0]
  Owieczka
  2018-03-05 19:37:23
  Znajomi mi go podesłali i jest naprawdę świetny www.antyplagiat.net.pl serdecznie polecam
 • Program antyplagiatowy ktory serdecznie polecam! [0]
  Sypss
  2018-02-28 20:41:18
  Polecam Serdecznie ten antyplagiat www.antyplagiat.net.pl Używałem i serdecznie polecam!
 • Re: .org [0]
  Odpowiedź na: .org
  Root
  2017-12-28 00:34:02
  Sam jesteś podrobiony. Dużo Ci płacą za pisanie tych kłamstw?
 • plag.pl jest dobry [1]
  janek
  2017-12-14 20:37:00
  to prawda - plag.pl jest naprawdę dobry. inne oprogramowanie, takie jak antyplagiat.net to bzdura
 • .org [1]
  Patryk
  2017-09-17 19:15:58
  Uwaga ten na domenie antypalgiat.org to podróbka strony antyplagiat.net, nie ma tam żadnych danych firmowych itp, ogólnie jest dużo podróbek które powstały w 2016 roku najelpiej sprawdzić od kiedy istnieje strona na web.archive.org aby się nie naciąć bo może wasza praca do netu trafić
 • anty-plagiat [0]
  Romek
  2017-09-15 22:18:46
  Z tego co się orientuje to najlepszy jest na stronie www.antypalgiat.net jest bezpieczny, nie zapisuje pracy w bazie i jest często aktualizowany.
 • haha [0]
  zenia
  2017-09-11 22:00:29
  Gienia z warzywniaka :D ja kupiłam najtańszy z antyplagiat.org i dał radę, pani Gienia też pewnie pochwali :D
 • Został ogłoszony :D [0]
  walforf
  2016-09-19 15:11:42
  "W 2016 roku najlepszym systemem antyplagiatowym został ogłoszony plag.pl." Przez kogo? Chyba panią gienię z warzywniaka. Debile, wstydzilibyście sie takie głupoty pisać w artykułach sponsorowanych.
Zobacz także
konto dla studenta
Idealne konto bankowe dla studenta - czyli jakie?

Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce zapraszają do Poznania Poznań

Na starcie w stolicy Wielkopolski pojawi się wielu czołowych zawodników.

Polecamy
Uniwersytet Europejski - skomponuj własny program studiów z ofert uczelni z całej Europy

Już niedługo studenci będą mogli edukować się bez przeszkód w całej Europie i zyskać wyjątkowy dyplom!

Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy 2020

Zbliża się w pełni wirtualna, XI edycja wydarzenia.

Polecamy
Ostatnio dodane
Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.