Konferencje - Z życia Uczelni

Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" - informacje o wydarzeniu

2020-05-14 13:34:17

Pojęcie innowacji odgrywa ważną rolę w zarządzaniu – oznacza ideał i dobry kierunek zmian w gospodarce, zatem podlega ono różnorodnej interpretacji. Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future" to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wymiana poglądów na temat różnych sposobów pojmowania zjawiska innowacji oraz tego, jak zmieniają one perspektywę postrzegania społecznej odpowiedzialności inwestorów i organizacji za przyszłość.

Konferencja Turn Over a New Leaf 2020 plakatMiędzynarodowa Konferencję Naukowa na Uniwersytecie Jagiellońskim

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ; Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania; Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Koło Naukowe Strateg organizują w dniu 13 czerwca 2020 r. Międzynarodową Konferencję Naukową „Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future”.

Wydarzenie to jest skierowane do naukowców zajmujący się badaniami w obszarze innowacji i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz innych pokrewnych wątków badawczych, sfery biznesu a także studentów pragnących poszerzyć swą wiedzę związaną z tematyką tegorocznej Konferencji.

W związku z panującą pandemią COVID-19 wydarzenie to odbywa się w formie wirtualnej. Uczestnicy mogą przedstawić prezentację ustną (w języku angielskim lub polskim) lub wziąć udział w sposób bierny jako słuchacz. Sesje plenarne odbędą się w języku angielskim, zaś pozostałe w języku angielskim i polskim. Uczestnicy łącząc się poprzez wideokonferencje, która transmitowana będzie w realnym czasie będą mogli wysłuchać wystąpień z trzech bloków tematycznych:

  • Wieloznaczności pojęcia innowacji: Jak teoretycy i praktycy określają innowacje? Czym się ich określenia różnią?
  • Kryteria i metody identyfikowania innowacji na etapie podejmowania decyzji o ich finansowaniu i wdrażaniu: Jak założona (wprost lub domyślnie) definicja innowacji przesądza o tym, jakimi kryteriami się ocenia projekty zmian?
  • Odpowiedzialności za innowacje. Jak hierarchia wartości motywuje twórców do pracy nad innowacjami? Jak ta hierarchia wpływa na decyzje inwestorów i organizacji o inwestowaniu i wdrażaniu innowacji?

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" to bezprecedensowe wydarzenie naukowe, które należy uwzględnić w swoim planie na czerwiec. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia: http://jacko.econ.uj.edu.pl/Konf/IdealizedDesign/9/?go=6&lang=en

Jak wziąć udział?

Rejestracja trwa do 31 maja 2020 r., liczba miejsc ograniczona. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do wzięcia udziału w IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future", aby poznać innowacyjne spojrzenie na przyszłość!

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Koło Naukowe Strateg

ip

fot. materiały organizatorów

Słowa kluczowe: 2020, Uniwersytet Jagielloński, konferencja międzynarodowa, Tematyka, Program, Termin, Data
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"Nowe Rozdanie - Przemiany we Współczesnym Systemie Międzynarodowym" - informacje o konferencji

Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konferencja "WyStartuj z WuZetem 2020" - informacje o wydarzeniu

Planujesz założyć start-up i interesują cię historie sukcesów wielkich marek? Oto coś dla Ciebie!

Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" - informacje o wydarzeniu

Idzie nowe, a wraz z nim "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future"!

Polecamy
Weź udział w wirtualnej konferencji
Weź udział w wirtualnej konferencji

Od poniedziałku 23 listopada do soboty 28 listopada na stronie www.wirtualnakonferencja.pl można wziąć udział w konferencji: „Zaawansowane technologie przyszłością Polski w Unii Europejskiej. Wirtualna konferencja dla studentów i doktorantów”.

Biotechnologia w Unii Europejskiej
Biotechnologia w Unii Europejskiej Warszawa

„Ekonomiczne i społeczne aspekty biotechnologii w Unii Europejskiej i w Polsce" - to tytuł ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej 28 maja 2009 r. przez ALMAMER Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie pod patronatem dr. Marka Sawickiego - Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Ostatnio dodane
"Nowe Rozdanie - Przemiany we Współczesnym Systemie Międzynarodowym" - informacje o konferencji

Ogólnopolska konferencja organizowana przez Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konferencja "WyStartuj z WuZetem 2020" - informacje o wydarzeniu

Planujesz założyć start-up i interesują cię historie sukcesów wielkich marek? Oto coś dla Ciebie!