Konferencje - Z życia Uczelni

Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" - informacje o wydarzeniu

2020-05-14 13:34:17

Pojęcie innowacji odgrywa ważną rolę w zarządzaniu – oznacza ideał i dobry kierunek zmian w gospodarce, zatem podlega ono różnorodnej interpretacji. Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future" to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wymiana poglądów na temat różnych sposobów pojmowania zjawiska innowacji oraz tego, jak zmieniają one perspektywę postrzegania społecznej odpowiedzialności inwestorów i organizacji za przyszłość.

Konferencja Turn Over a New Leaf 2020 plakatMiędzynarodowa Konferencję Naukowa na Uniwersytecie Jagiellońskim

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ; Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania; Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Koło Naukowe Strateg organizują w dniu 13 czerwca 2020 r. Międzynarodową Konferencję Naukową „Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future”.

Wydarzenie to jest skierowane do naukowców zajmujący się badaniami w obszarze innowacji i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz innych pokrewnych wątków badawczych, sfery biznesu a także studentów pragnących poszerzyć swą wiedzę związaną z tematyką tegorocznej Konferencji.

W związku z panującą pandemią COVID-19 wydarzenie to odbywa się w formie wirtualnej. Uczestnicy mogą przedstawić prezentację ustną (w języku angielskim lub polskim) lub wziąć udział w sposób bierny jako słuchacz. Sesje plenarne odbędą się w języku angielskim, zaś pozostałe w języku angielskim i polskim. Uczestnicy łącząc się poprzez wideokonferencje, która transmitowana będzie w realnym czasie będą mogli wysłuchać wystąpień z trzech bloków tematycznych:

  • Wieloznaczności pojęcia innowacji: Jak teoretycy i praktycy określają innowacje? Czym się ich określenia różnią?
  • Kryteria i metody identyfikowania innowacji na etapie podejmowania decyzji o ich finansowaniu i wdrażaniu: Jak założona (wprost lub domyślnie) definicja innowacji przesądza o tym, jakimi kryteriami się ocenia projekty zmian?
  • Odpowiedzialności za innowacje. Jak hierarchia wartości motywuje twórców do pracy nad innowacjami? Jak ta hierarchia wpływa na decyzje inwestorów i organizacji o inwestowaniu i wdrażaniu innowacji?

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Turn Over a New Leaf" to bezprecedensowe wydarzenie naukowe, które należy uwzględnić w swoim planie na czerwiec. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia: http://jacko.econ.uj.edu.pl/Konf/IdealizedDesign/9/?go=6&lang=en

Jak wziąć udział?

Rejestracja trwa do 31 maja 2020 r., liczba miejsc ograniczona. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do wzięcia udziału w IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Turn Over a New Leaf. Innovations, Pseudo-Innovations and Corporate Social Responsibility for the Future", aby poznać innowacyjne spojrzenie na przyszłość!

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ
Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania
Samorząd Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Koło Naukowe Strateg

ip

fot. materiały organizatorów

Słowa kluczowe: 2020, Uniwersytet Jagielloński, konferencja międzynarodowa, Tematyka, Program, Termin, Data
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
plakat - XIX OgÃłlnopolskie Dni Owada
XIX Ogólnopolskie Dni Owada pod hasłem "Szanujmy owady"

Zobacz, co będzie się działo podczas XIX Ogólnopolskie Dni Owada.

Kliwent Event 2021 - Kliwent e-Event Kraków

Dowiedz się więcej o konferencji online, która odbędzie się w dniach: 24-28 maja 2021 r.

Studencki Festiwal Informatyczny 2021 - informacje
Studencki Festiwal Informatyczny 2021 - informacje o wydarzeniu online

To już 16. edycja inicjatywy studentów z krakowskich uczelni!

Polecamy
Festiwal BOSS 2020 - 2. edycja online już 13 czerwca!

Poznaj prelegentów i tematy wystąpień, które pomogą ci wejść w świat biznesu!

Relacja z konferencji "Farmaceuta na rynku pracy 2020" [FOTO] Kraków

Zobacz, jak przebiegały prelekcje i dowiedz się, o czym była mowa na tegorocznej edycji wydarzenia!

Polecamy
Ostatnio dodane
plakat - XIX OgÃłlnopolskie Dni Owada
XIX Ogólnopolskie Dni Owada pod hasłem "Szanujmy owady"

Zobacz, co będzie się działo podczas XIX Ogólnopolskie Dni Owada.

Kliwent Event 2021 - Kliwent e-Event Kraków

Dowiedz się więcej o konferencji online, która odbędzie się w dniach: 24-28 maja 2021 r.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!