Inne - Z Organizacji

Konkurs Kamera Travela na Prezentera trwa!

2012-10-19 14:39:46

Pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu KAMERA TRAVELA NA PREZENTERA, wciąż trwa. Travel Channel szuka osoby, która razem z Michałem Borejko poprowadzi styczniowy odcinek programu Travel 2013. Dajemy szansę, tym którzy chcieliby spróbować swoich sił w telewizji.

Konkurs skierowany jest do ludzi kreatywnych, z pasją, szukających innych form wyrażenia siebie. To szansa dla tych, którzy mają własne spojrzenie na świat, mnóstwo energii  i niecodziennych pomysłów. Travel Channel szuka osoby, która podróżując czuje, że żyje, pełnej pozytywnej energii i dystansu do samego siebie.

Mechanizm konkursu składa się z 3 etapów.

  • Etap I - zgłoszenie do konkursu. Tylko podczas tego etapu można zgłosić film do konkursu! Etap ten trwa do 14 listopada 2012r. Autorzy filmów zgłoszonych do konkursu powinni w ciekawy sposób przedstawić zarówno siebie jak i wybrane miejsce w Polsce. Z nadesłanych filmów jury konkursu wybierze 10 najciekawszych, które umieści na stronie www.travelchanneltv.pl
  • Etap II – głosowanie internautów. Głosować może każdy! Autorzy 3 filmików z największą ilością głosów zostaną zaproszeni do Warszawy na casting, podczas którego będą musieli zaprezentować się z jak najlepszej strony i w ciekawy, oryginalny sposób wykonać krótkie zadanie otrzymane od jury konkursu!
  • Etap III – casting i nakręcenie styczniowego odcinka Travel 2013. 

Zwycięzca konkursu otrzyma nie tylko szansę poprowadzenia razem z Michałem Borejko styczniowego odcinka Travel 2013, ale również zobaczenia jak powstaje program,  jak wygląda dzień zdjęciowy oraz na czym polega praca prezentera.

Dodatkowo, każdy z trzech finalistów otrzyma vouchery na dwuosobowe pobyty w luksusowych hotelach na terenie Polski. Dla pierwszego miejsca przewidziano 5-dniowy w Hotelu Dolina Charlotty, dla drugiego miejsca 3-dniowy pobyt dla dwojga w Hotelu Lubicz, dla trzeciego miejsca 2-dniowy w Hotelu Miłomłyn Zdrój.

Partnerem konkursu jest Cyfrowy Polsat, największa polska platforma satelitarna, która kanał Travel Channel proponuje w ramach Pakietu Familijnego HD. Stację można znaleźć na pozycji 93 na liście kanałów operatora.

Patronami konkursu są magazyn Home Mag i Poznaj Świat, Radio Travel, Telewizja studencka TVPW oraz portale DlaStudenta.pl, Polki.pl, Podróże Gazeta.pl, Travel Friends oraz PlaceKnow.com.

Więcej na stronie www.travelchanneltv.pl

ip

Słowa kluczowe: kamera travela na prezentera konkurs etapy prowadzenie programu telewizyjnego michał borejko
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Magazyn "Biznesmaniak" - nabór do 1. numeru 2019/20!

Twoja szansa, by zaistnieć! Napisz artykuł naukowy, który zostanie opublikowany w studenckim czasopiśmie!

Nocne Listowanie 2019 - informacje o inicjatywie Wrocław

Wspólne pisanie listów z prośbą o wsparcie stypendialne dla niepełnosprawnych studentów.

Tydzień Uśmiechu - charytatywny kiermasz na SGH Warszawa

Dochód ze sprzedaży podarunków zostanie przekazany na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci!

Polecamy
Student Travel
Najgrubsze wyjazdy studenckie - z pewnością zapamiętasz je na długo! Warszawa

Najlepsze imprezy studenckie to imprezy studenckie za granicą. Nie wierzycie? Czas się o tym przekonać na własnej skórze!

Angielski B2 plus - o co w tym chodzi?

Język angielski ciągnie się za nami przez cały proces edukacji. Po zaliczeniu na studiach języka na poziomie B2 przychodzi pora na kurs B2 plus… Dowiedz się, dlaczego!

Ostatnio dodane
Magazyn "Biznesmaniak" - nabór do 1. numeru 2019/20!

Twoja szansa, by zaistnieć! Napisz artykuł naukowy, który zostanie opublikowany w studenckim czasopiśmie!

Nocne Listowanie 2019 - informacje o inicjatywie Wrocław

Wspólne pisanie listów z prośbą o wsparcie stypendialne dla niepełnosprawnych studentów.

Konkurs Ziaja
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.