Kursy i szkolenia - Edukacja

Liga Odpowiedzialnego Biznesu 2019 - nowy termin rekrutacji

2019-12-24 08:17:37

Studenci, którzy chcą rozwijać się w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i komunikacji projektów, mogą nadal aplikować do programu Ambasadorów CSR. Zgłoszenia do 7 stycznia poprzez formularz na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/lob/rekrutacja/.

Plakat promujący Ligę Odpowiedzialnego Biznesu 2019Co na nas czeka?

Uczestnicy programu edukacyjnego realizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu wezmą udział w warsztatach z ekspertami CSR, zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i komunikacji projektami, wystąpień publicznych, współpracy – zwłaszcza z biznesem.

Ponadto studenci będą organizować także własne wydarzenia i projekty promujące tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu.

Ścieżki edukacyjne z opiekunami merytorycznymi

Program Ambasadorów CSR oparty jest na ścieżkach edukacyjnych, których opiekunami są firmy – partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 16. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu będzie składała się z czterech ścieżek:

  • kultura organizacyjna, opiekun spotkania: CCC
  • komunikacja a CSR, opiekun spotkania: Henkel Polska
  • zarządzanie a CSR, opiekun spotkania: Bank BNP Paribas Bank Polska
  • zarządzanie różnorodnością, opiekun spotkania: ERGO Hestia

Studenci, którzy zostaną zaproszeni do XVI edycji LOB po zakończonej rekrutacji będą uczestniczyć w czterech weekendowych zjazdach. Podczas spotkań nie tylko zdobędą wiedzę z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, ale również będą mieli możliwość poznać praktyków biznesu, którzy na co dzień wdrażają działania CSR w swoich firmach.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Rekrutacja, Ambasadorzy CSR, Społeczna odpowiedzialność biznesu, Wydarzenia, Case studies
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Polecamy
Akademia liderów rynku kapitałowego
Akademia liderów rynku kapitałowego

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to dwa tygodnie wyjątkowych szkoleń w czasie Szkoły Letniej i wyjątkowy dwumiesięczny staż w wybranej Firmie Partnerskiej na rynku kapitałowym.

Podejmij wyzwanie! Wskocz na falę!
Podejmij wyzwanie! Wskocz na falę! Lublin

Cztery Pory Roku to całoroczny projekt Lubelskiego Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Nareszcie nadchodzi lato, więc przyszedł czas na kolejne, nowe szkolenia.

Ostatnio dodane
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs Ziaja