Konferencje - Z życia Uczelni

Międzynarodowa Konferencja Chirurgii i Ortopedii Nieoperacyjnej - informacje o wydarzeniu

Wysłuchaj pasjonujących wystąpień lub zostań wykładowcą

2019-04-23 10:39:26

Organizatorzy Międzynarodowej Konferencji Chirurgii i Ortopedii Nieoperacyjnej zapraszają studentów do uczestnictwa w wydarzeniu jako słuchacz lub jako aktywny wykładowca w sesjach studenckich.

Plakat_wydarzenia

Temat konferencji

Na konferencji odbędą się wystąpienia na temat:

  • leczenie nieoperacyjne,
  • diagnostyka,
  • opieka przed i pooperacyjna,
  • stosowanie leków i zabiegów w wielu schorzeniach
  • prawne, psychologiczne i etyczne aspekty podjętych działań.

Uczestnikami wygłaszającymi pracę podczas Konferencji mogą być osoby związane ze służbą zdrowia i prawem medycznym m.in. studenci, doktoranci, naukowcy, lekarze, prawnicy i fizjoterapeuci.

Wydarzenie umożliwia prezentowanie oryginalnych prac badawczych, prac przeglądowych i poglądowych oraz opisów przypadku w formie ustnej lub plakatowej. Z uwagi na międzynarodowy charakter Konferencji, prace można prezentować w języku polskim, angielskim, ukraińskim, niemieckim i rosyjskim. Wykłady będą tłumaczone w czasie rzeczywistym.

Partnerzy wydarzenia

Wydarzenie objęte jest Patronatem m.in.  Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Przedstawiciele uznanych towarzystw naukowych i uczelni wyższych wyrazili chęć pracy w Komitecie Naukowym Konferencji. Komitet będzie tworzony także przez pracowników uczelni wyższych spoza granic Polski.

Komitet Naukowy przyzna nagrody dla prelegentów, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w konkursie. Autorzy najlepszej pracy otrzymają Grand Prix Konferencji. Oprócz tego uczestnicy będą mieli okazję opublikowania punktowanej pracy naukowej w czasopiśmie lub rozdziału w monografii. Atrakcją jest także możliwość uczestnictwa w licznych, praktycznych warsztatach. Organizatorzy planują szkolenia z wystąpień publicznych, pisania prac naukowych oraz wykonywania badań diagnostycznych.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w najnowocześniejszym w Lublinie centrum wykładowym, którym jest Lubelskie Centrum Konferencyjne. Wydarzenie zaplanowane jest na 5-7 grudnia 2019 r. Sesje studenckie odbędą się w sobotę 7 grudnia. Zgłaszanie prac rozpoczyna się 1 czerwca 2019 r.

Uczestnictwo w tym interdyscyplinarnym wydarzeniu stwarza wiele możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy. Konferencja jest też okazją do nawiązania współpracy z wieloma ośrodkami i przedstawicielami nauki.

Jak wziąć udział?

W celu rejestracji zapraszamy na stronę www.ortreh.pl oraz www.facebook.com/ortreh. Ilość miejsc jest ograniczona!

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Medycyna, Lublin, wystąpienia, rejestracja, szczegóły, data
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Warsaw-Beijing Forum 2019 - informacje o wydarzeniu Warszawa

Współpraca pomiędzy Polską a Chinami zacieśnia się i może się okazać kluczową dla przyszłości naszego kraju. Zapraszamy na cykl wykładów i warsztatów w których wezmą udział m.in specjaliści i goście z Chin!

Festiwal Dyplomatyczny 2019 - informacje o wydarzeniu Kraków

To już 30 lat dyplomacji III RP. Posłuchaj wystąpień naukowców na ten temat i weź udział w dyskusji!

Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Po raz drugi Włączyliśmy się na PR! Dowiedz się, jak przebiegło to wyjątkowe wydarzenia.

Polecamy
Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Łódź

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa z cyklu Trendy w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi – „Zmiany i innowacje organizacyjne a rozwój potencjału pracowników”, odbędzie się w dniach 14 – 16 kwietnia 2011.

O niepełnosprawności bez skrajności
O niepełnosprawności bez skrajności Gdańsk

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencje naukową pt. „Wyborcze, architektoniczne i społeczne aspekty niepełnosprawności. O niepełnosprawności bez skrajności”.

Ostatnio dodane
Warsaw-Beijing Forum 2019 - informacje o wydarzeniu Warszawa

Współpraca pomiędzy Polską a Chinami zacieśnia się i może się okazać kluczową dla przyszłości naszego kraju. Zapraszamy na cykl wykładów i warsztatów w których wezmą udział m.in specjaliści i goście z Chin!

Festiwal Dyplomatyczny 2019 - informacje o wydarzeniu Kraków

To już 30 lat dyplomacji III RP. Posłuchaj wystąpień naukowców na ten temat i weź udział w dyskusji!