Polska - Świat nauki

Na czym polega konkurs ekoMasters?

2022-10-04 13:14:58

Trwa kolejna edycja Konkursu ekoMasters. W tym roku, do 31 października br. zbieramy pomysły dotyczące sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu działania tych instytucji.

Zobacz też: Po jakich studiach można liczyć na najlepsze zarobki?

ekomaster

Konkurs ekoMasters

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które poprawią działanie uczelni w kontekście oddziaływania jej infrastruktury oraz pracowników i osób studiujących na środowisko. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/formularz-zgloszeniowy/.

Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron).  Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu pod adresem: https://ekokampus.fjk.org.pl/regulamin-konkursu-ekomasters-2022/

Organizatorem konkursu jest Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia.

Co warto zmienić na uczelni, żeby była bardziej eko?

Przyślij swój proekologiczny postulat, pomysł na zmianę lub konkretny projekt! Na autorów najciekawszych propozycji (studentów lub doktorantów) czekają:

  • I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 2.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  • II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
  • III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Możesz wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród!

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: konkurs ekoMasterst, studenci, nagrody, ekologia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
essa
Co oznacza "Essa", czyli Młodzieżowe Słowo Roku?

Jakie słowo wygrał "Nagrodę Jury"?

festiwal naukowy
Już 18 listpada rusza festiwal naukowy ScienceCom 2022

Poznaj plan dwudniowego wydarzenia naukowego?

Polecamy
Zobacz, na czym dokładnie polega kształcenie dualne!
Już 43 uczelnie w Polsce kształcą studentów w systemie dualnym

Zobacz, na czym dokładnie polega kształcenie dualne!

"Od studenta do specjalisty" - Program rozwoju kariery dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnością

Fundacja Sustinae przychodzi do nas z programem "Od studenta do specjalisty - kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy".

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.