Kursy i szkolenia - Edukacja

Na czym polega Ogólnopolska Konferencja "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych"?

2022-04-13 08:26:33

Ogólnopolska Konferencja „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych” to wyjątkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają szeroko pojętą analizę danych, statystykę i ekonometrię, a także pokrewne metody ilościowe. XI Edycja tego wydarzenia, organizowanego przez Koło Naukowe Analizy Danych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, odbędzie się 12 i 13 maja 2022 r. na kampusie UEK oraz online z racji swej hybrydowej formy.

Konferencja

Jaki jest cel wydarzenia?

Celem Konferencji NAWNE jest przedstawienie różnego typu narzędzi i metod wykorzystywanych w analizie danych ekonomicznych, aby lepiej zrozumieć prawidłowe funkcjonowanie współczesnej gospodarki zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej.

Wydarzenie to ma charakter naukowy, tworzymy platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów między studentami, wykładowcami, a przedstawicielami świata biznesu oraz swobodnej prezentacji wyników badań zarówno przez studentów I i II stopnia, jak również doktorantów.

Innowacyjne rozwiązania przedstawiane podczas konferencji

Dodatkowym celem przedsięwzięcia jest edukowanie uczestników w obszarze zastosowań narzędzi analitycznych - na Konferencji prezentowane są zwykle innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, często nieprzedstawiane podczas uczelnianych zajęć, ale przydające się w praktyce w późniejszym życiu zawodowym.

Wydarzenie to z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę pracowników naukowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką analizy danych ekonomicznych. Rok temu mieliśmy zaszczyt gościć kilkuset uczestników z ponad 10 miast w Polsce.

Więcej informacji o Konferencji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: www.nawne.uek.krakow.pl

Oraz w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/658460958753760

ip

for. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych, konferencja, studia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
NabÃłr do projektu rozpocznie się 8 października.
Nadchodzi II edycja Akademii Liderek Biznesu!

Nabór do projektu rozpocznie się 8 października.

Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

Świętuj dzień programisty poprzez udział w ciekawych warsztatach i prelekcjach!

Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.