Konkursy - Edukacja

Ogólnopolski konkurs stypendialny "Studencki Nobel 2020" - informacje o inicjatywie NZS

2020-05-15 14:50:18

Daj się (d)ocenić! - Pod takim hasłem ruszyła tegoroczna edycja konkursu Studencki Nobel! To już 11. raz, kiedy przedstawiciele Niezależnego Zrzeszenia Studentów będą namawiać rówieśników do podzielenia się swoimi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi ze światem!

Studencki nobel statuetkiStudencki nobel 2020 - informacje o konkursie

- Chcemy doceniać wkład młodych badaczy, twórców i społeczników w rozwój polskiej nauki i kultury, a jednocześnie dać im platformę do zaprezentowania i oceny ich osiągnięć - tłumaczą organizatorzy Konkursu.

Studencki Nobel to jedyny ogólnopolski konkurs stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką. Ma umożliwić wyróżniającym się studentom wykorzystanie ich osiągnięć do zaistnienia w świecie nauki i biznesu.

Uczestnicy zaskakują publikacjami w czasopismach naukowych w Polsce i za granicą, udziałem w pracach badawczych, czy też reprezentowaniem uczelni wyższych na niezliczonej ilości konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych. W tym roku najlepsi studenci Rzeczypospolitej mogą zmierzyć się w aż 9 kategoriach!

Co w tym roku przygotowali dla Was organizatorzy?

Zapisy do Konkursu ruszyły 31 marca i potrwają do 31 maja. Na zwycięzców każdej z 9 kategorii czekają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz tytuł laureata w Konkursie objętym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W jakich kategoriach można wziąć udział?

Tegoroczna edycja Konkursu Studencki Nobel przyniosła zmiany wśród Kategorii Konkursowych. W odpowiedzi na prośby wielu studentów powstała m.in. Kategoria Nauki Techniczne, w której studenci kierunków technicznych będą mogli pochwalić się swoimi konstrukcjami oraz działalnością badawczą.

Więcej informacji na temat Kategorii Konkursowych znajdziecie na stronie Konkursu: http://www.studenckinobel.info/formularz-konkursowy/

Zachęcamy także do śledzenia strony Konkursu na Facebooku, aby nie ominęły Was żadne aktualności: https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Konkurs NZS MNiSW, Stypendia, Nagrody, Zasady, Kategorie, Formularz Zgłoszeniowy, 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wygraj stanowisko copywritera
Wygraj staż na stanowisku copywritera w Agencji NPROFIT

Zobacz, co musisz zrobić, żeby wygrać staż w Agencji NPROFIT.

Polecamy
BITEhack 2019 - 24-godzinny hackathon w Krakowie Kraków

You will never code alone! Pokaż co potrafisz w dwóch konkurencjach - programistycznej i robotycznej!

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!