Koła naukowe - Z Organizacji

Oto Klub Podróżników BIT

2023-05-15 10:20:35

Klub Podróżników BIT, jak nazwa wskazuje, zrzesza podróżników, małych i dużych miłośników podróżowania. Jesteśmy organizacją studencką działającą przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu od 5 grudnia 2008 roku. Istniejemy po to, by zarażać innych miłością do podróżowania i odkrywania świata. Dla ponad 100 członków naszej organizacji nie ma rzeczy niemożliwych. Z chęcią zarazimy każdego takim podejściem do życia!

BITCo roku nasi aktywni działacze przygotowują aż 16 projektów dla społeczności studentów i nie tylko. Od jednodniowych wypadów na stok zimą, przez merytoryczne spotkania z ciekawymi podróżnikami, kończąc na największym wyścigu autostopem przez Europę.

Lubisz dreszczyk emocji i ducha rywalizacji? Auto Stop Race jest zdecydowanie dla Ciebie! To jedyny w swoim rodzaju wyścig, w którym uczestnicy muszą dotrzeć do wyznaczonego celu tylko dzięki podróży autostopem. Ponad 1000 uczestników, wielkie emocje i ogrom atrakcji na mecie. To wszystko czeka na Ciebie podczas kolejnych edycji Auto Stop Race!

Lubisz nie tylko podróżować, ale też słuchać o podróżach innych i wymieniać doświadczenia? Festiwal Dni Podróżnika będzie do tego świetną okazją. Prelekcje pełne podróżniczych doświadczeń i przygód na pewno dadzą Ci dawkę nowych inspiracji i pomysłów na kolejne wędrówki.

A może jesteś fanem gier terenowych i miejskich? Tego też u nas nie brakuje! Większość naszych wyjazdów łączymy z grami terenowymi, by móc w jeszcze ciekawszy sposób odkrywać nowe miejsca i nawiązywać znajomości. Jedną z największych gier miejskich organizowanych przez BIT jest Mafia Wrocław. Gra odbywa się na terenie Wrocławia i polega na wytropieniu innych uczestników, zanim to oni wytropią Ciebie.

Nie nudzimy się o żadnej porze roku. Zimą robimy szybki Skok na Stok lub SkiBIT, czyli nasze coroczne wyjazdy na narty i snowboard.Gdy robi się cieplej to ogłaszamy Spuść się z nami kajakami - zorganizowany wypad na kajaki.Brzmi ciekawie? Jest tego o wiele więcej!

KP BIT to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dołącz do nas i twórz z nami wielkie rzeczy lub weź udział w jednym z naszych wydarzeń.

Więcej aktualnych informacji i wydarzeń znajdziesz tutaj - https://www.facebook.com/KPBIT?__tn__=%2Cg

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: klub podróżników bit, uniwesytet ekonomiczny wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
bit
Oto Klub Podróżników BIT

Poznaj bliżej klub Uniwersytetu Ekonomicznego.

Translog
Koło Naukowe Transportu i Logistyki "TRANSLOG"

Jak koło naukowe pomaga studentom?

Polecamy
Translog
Koło Naukowe Transportu i Logistyki "TRANSLOG"

Jak koło naukowe pomaga studentom?

Warsztaty odbędą się w dniach 6-8 marca 2019 roku.
StratoWeek - weź udział w warsztatach! Łódź

Warsztaty odbędą się w dniach 6-8 marca 2019 roku.

Polecamy
Ostatnio dodane
bit
Oto Klub Podróżników BIT

Poznaj bliżej klub Uniwersytetu Ekonomicznego.

Popularne