Polska - Świat nauki

"Pasjonaci Edukacji" - zgłoś się do Programu stypendialnego Fundacji PFR dla studentów

2021-02-23 10:48:00

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii zapraszają studentów do udziału w Programie stypendialnym "Pasjonaci Edukacji"! Został on przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.

Stypendia W skrócie:

  • Program stypendialny "Pasjonaci Edukacji" przeznaczony jest dla studentów chcących w przyszłości nauczać dzieci i młodzież.
  • Zgłaszać mogą się osoby będące na 3. roku studiów. Pod uwagę będzie brana też średnia ocen i sytuacja materialna rodziny.
  • Wsparcie otrzyma 50 studentów. Stypendyści otrzymają wsparcie finansowe oraz możliwość udziału w specjalnych warsztatach.
  • Zgłoszenia można składać na stronie Fundacji PFR, do 31 marca 2021 r. (link w artykule).

Stypendia "Pasjonaci Edukacji" - informacje

W Programie "Pasjonaci Edukacji" mogą wziąć udział studenci kierunków humanistycznych oraz ścisłych, na których odbywa się kształcenie przyszłych nauczycieli. Kryteria wyboru stypendystów do Programu są jasne i egalitarne – decyduje rozpoczęty 3. rok studiów, średnia ocen oraz potwierdzona sytuacja materialna ich rodziny. Nabór stypendystów trwa do 31 marca!

– Chcemy pomóc studentom w wyborze nauczania jako ścieżki kariery i przyszłości. Nasz Program ma wspierać rozwój przyszłych nauczycieli i pokazać im, że ich marzenia są dla nas ważne. – mówi Magdalena Grzankowska, Prezes Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju.

W ramach Programu aż 50 młodych ludzi otrzyma wsparcie finansowe, które może przeznaczyć na swój rozwój zawodowy i dokształcanie. Ponadto uczestnicy dostaną możliwość udziału w warsztatach na temat edukacji technologicznej dzieci i młodzieży organizowanych dla nauczycieli przez doświadczonych edukatorów i ekspertów Centralnego Domu Nauczycieli.

Jak zgłosić się do programu "Pasjonaci Edukacji"?

Chęć przystąpienia do Programu należy zgłosić wypełniając i wysyłając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: https://fundacjapfr.pl/pasjonaci_edukacji

Patronat medialny nad Programem "Pasjonaci Edukacji" objął serwis interia.pl, Redakcja Program 4 Polskiego Radia oraz serwis dlaStudenta.pl i Redakcja Eurostudent.

Wszystkie informacje na temat Programu dostępne na stronie internetowej Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju. Zapraszamy też do obejrzenia wideo, na którym wszystko zostało przejrzyście wyjaśnione:

ip

fot. materiały Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju

Słowa kluczowe: Pasjonaci Edukacji 2021, Stypendia Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju, Zapisy, Link, Zasady
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Rozporządzenie 26 luty MEiN
MEiN: Zajęcia zdalne na studiach potrwają do 30 września 2021 r.

Decyzje zawarte w nowym rozporządzeniu mogą jednak zostać zmienione.

dr hab. inÅź. Eweliny JamrÃłz, prof. UR
1,5 mln dofinansowania dla projektu dr hab. inż. Eweliny Jamróz, prof. UR Kraków

Naukowczyni z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie otrzymała wsparcie w ramach konkursu LIDER XI.

Polecamy
Czym jest dokładnie najwyÅźszy tytuł naukowy?
Jak zostać profesorem?

Czym jest dokładnie najwyższy tytuł naukowy?

Popularyzator Nauki 2019 - badacz z Uniwersytetu Gdańskiego w finale Gdańsk

Dr Wojciech Glac ma szansę zwyciężyć w kategorii "Naukowiec".

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!