Kursy i szkolenia - Edukacja

PR Camp 2020 - PRess the button of success!

2020-11-30 08:52:02

W dniach 11-13 grudnia 2020 roku w Krakowie już po raz ósmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

Zobacz też: Jak wyglądał PR Camp 2019?

PR Camp edycja 2020 - baner

W skrócie:

  • Wydarzenie PR Camp to 3 dni certyfikowanych szkoleń z zakresu PR oraz marketingu.Nauka będzie opierać się na warsztatach i prelekcjach prowadzonych specjalistów z branży.
  • Na wydarzenie trzeba się zapisać poprzez formularz dostępny m.in. na wydarzeniu na Facebooku.
  • Udział można wziąć w każdym szkoleniu, lub jedynie w wybranych.
  • W tym roku, wydarzenie zostało przeniesione do sieci.

PR Camp 2020 - informacje

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Content w social media, Budowanie relacji z mediami, Storytelling, Personal branding: czym jest i jak budować - to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa. Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu - nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który każdy będzie mógł znaleźć w wydarzeniu na Facebook’u, właśnie pod tym linkiem:

  • https://www.facebook.com/events/2109894679143934

W tym roku zmieniamy formę dla Twojego bezpieczeństwa! Jak większość wydarzeń w tym roku musimy się dostosować do obecnej sytuacji i nasz projekt również przenosimy w tym roku do świata Online.

Nadal aktualna jest jednak zasada wprowadzona rok temu, czyli nadal możesz wziąć udział we wszystkich szkoleniach, ale istnieje też możliwość aplikacji tylko na jedno, dwa lub cztery z nich. Wybór należy do Ciebie!

Celem PR Camp'a jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage'u PR Camp.

  • Facebook: /PRCamp.AEGEE/
  • Instagram: /aegee.krakow/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: PR Camp, Szkolenia Public relations, Marketing, Zapisy, Program, grudzień 2020, AEGEE-Kraków
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
React Native Online Meetup #2
React Native Online Meetup #2. Wydarzenie dla twórców aplikacji mobilnych

Okazja do wysłuchania prelekcji programistki z 10-letnim doświadczeniem i złapania kontaktów w branży.

Polecamy
Go4Poland "Wybierz Polskę!" - informacje o programie

Wielu młodych ludzi decyduje się na emigrację... Nie tędy droga! Przekonajmy się, dlaczego warto zostać i rozwijać się w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2019 roku.
"Język Pogardy" - zbliża się debata z Piotrem Nieczykiem w WSAiB Gdynia

Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2019 roku.

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!