Konferencje - Z życia Uczelni

Rozpoczęła się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo Sport Finanse 2020 Online"

2020-09-18 13:35:04

W dniach 18 i 19 września 2020 r., w formie zdalnej, odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo Sport Finanse 2020 Online". Opublikowano szczegółowy harmonogram, według którego zaplanowano 20 wystąpień dotyczących branży sportowej.

Ius Et Sport 2020 plakat

Prawo Sport Finanse 2020 Online - informacje

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Prawa Sportowego "Ius et Sport". Na przestrzeni lat konferencja organizowana przez studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zyskała rangę największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia o tematyce prawa sportowego w Polsce.

Pierwotnie tegoroczna konferencja miała odbyć się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 2 i 3 kwietnia. Pandemia koronawirusa wymusiła jednak zmianę planów, przez co "Prawo Sport Finanse 2020" odbędzie się w formie zdalnej w dniach 18 i 19 września. Szansę wystąpienia otrzymają studenci, doktoranci i naukowcy z całej Polski.

Zakończony został już proces przyjmowania abstraktów na tegoroczną konferencję. Zaplanowane zostało 20 wystąpień. Zostanie poruszona między innymi tematyka regulacji agentów piłkarskich, wpływu COVID-19 na ekonomię futbolu, gier fantasy sports, organizacji sportowych czy UEFA Europa Conference League. Wystąpią między innymi reprezentanci Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, University College of Northern Denmark i Polskiej Akademii Nauk.

Start konferencji

Pierwsza część konferencji rozpocznie się w piątek, 18 września, o godzinie 18:00, i potrwa do 21:00. Wydarzenie kontynuowane będzie w sobotę, 19 września, od 10:00 do 15:30.

Patronat nad konferencją objęła Sekcja Prawa Sportowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a podczas piątkowego otwarcia słowo wstępne wygłosi mecenas Jakub Fornalik.

Transmisja wydarzenia będzie darmowa i odbędzie się na portalu Facebook. Więcej informacji, w tym szczegółowy harmonogram wydarzenia, dostępne są w mediach społecznościowych Koła Naukowego Prawa Sportowego "Ius et Sport".

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Program, VII 7 edycja online, Udział, Uniwersytet Warszawski, Wydarzenia, Wrzesień, Ius et Sport
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Polecamy
ISAGA 2019 - informacje o konferencji Warszawa

Akademia Leona Koźmińskiego gościć będzie wielu specjalistów z zakresu tworzenia i projektowania gier oraz symulacji z całego świata.

AI Wrocław 2019 - informacje o konferencji Wrocław

Sztuczna inteligencja dla przyszłości jakiej chcemy - poznaj szczegóły wrocławskiego wydarzenia i skorzystaj ze zniżki na bilety!

Polecamy
Ostatnio dodane
PsychoScience 2020
Warszawska Konferencja Nowości Psychologicznych "PsychoScience 2020"

W tym roku, głównym tematem będzie kwestia zdrowia psychicznego młodych ludzi.

Zdjęcia z Made in Wrocław 2020
"Made in Wrocław" - relacja z edycji 2020!

Co się działo na Made in Wrocław 2020.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.