Wiadomości - Z życia Uczelni

Rusza konkurs na najlepszą pracę z zakresu inżynierii sanitarnej

2016-07-26 14:15:37

Geberit został partnerem IV edycji konkursu „Od teorii do praktyki" zainicjowanego przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą. Firma poszukuje autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu inżynierii sanitarnej. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda pieniężna ufundowana przez europejskiego lidera w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej.

Ogólnopolski konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych, którzy w roku akademickim 2016/2017 przygotowują się do obrony w ramach studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich lub doktoranckich. Organizatorom projektu towarzyszy idea budowania relacji między światem biznesu i nauki. Możliwość napisania pracy przy wsparciu doświadczonych przedsiębiorstw w danej branży jest znakomitą okazją do podjęcia kolejnych kroków w celu rozwoju kariery. Wyjście poza ramy akademickie z pewnością ułatwia absolwentom wejście na rynek pracy, po zakończeniu edukacji.

Szwajcarska precyzja i jakość
Geberit od początku swojej działalności kieruje się najwyższą jakością świadczonych przez siebie usług. Jako partner konkursu znakomicie wpisuje się w jego główne założenie, którym jest popularyzacja na polskim rynku szwajcarskich standardów, takich jak: dążenie do innowacji, troska o środowisko naturalne, solidność wobec klientów i partnerów w obrocie gospodarczym, szacunek dla prawa oraz lojalność wobec pracowników. Wspierając uczestników konkursu, Geberit wychodzi naprzeciw nauce, nowym rozwiązaniom technologicznym oraz pomysłowości studentów.

- Cieszymy się, że mogliśmy zostać partnerem konkursu, w którym biorą udział młodzi, ambitni ludzie. Czekamy na studentów, którzy w swojej pracy dyplomowej zmierzą się z tą niełatwą tematyką i zaskoczą nas swoimi nowatorskimi rozwiązaniami, a przy tym będą popularyzować najwyższe standardy jakości, rzetelności i innowacyjności – mówi Przemysław Powalacz, Prezes Zarządu Geberit Polska.

Geberit szuka przyszłych liderów technologii sanitarnej
Inspiracją do wzięcia udziału w konkursie są propozycje tematów przedstawione przez Geberit. Studenci kierunków technicznych na pewno znajdą interesujące ich zagadnienia. Zakres prac, biorących udział w konkursie, może być bardzo różnorodny: od współczesnych trendów technicznej zabudowy łazienek, przez trendy projektowania odprowadzania wody w natryskach, po rozwiązania dla nienormatywnych wysokości zasyfonowania. Uczestnicy mogą zgłosić także autorskie tematy. Firma z chęcią nawiąże kontakty ze studentami i wesprze ich przy tworzeniu pracy naukowej, oferując konsultacje z ekspertami marki Geberit. Na laureata czeka nagroda w wysokości 10 000 tysięcy złotych.
Do końca listopada 2016 można zarejestrować się w pierwszym etapie konkursu. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy, zawierający temat pracy wybrany z puli tematów przygotowanej przez firmę lub własną propozycję, a także jednostronicowy zarys koncepcyjny całości. W drugim etapie zmagań nagrodzone zostaną najlepsze obronione prace dyplomowe, napisane w ramach konkursu.

Partnerami tegorocznej edycji konkursu, prócz firmy Geberit, zostały takie marki, jak: Fracht FWO Polska, Franke Polska, Mensys, Stämpfli, Swissmed oraz Zehnder. Więcej szczegółów o konkursie znajduje się na stronie: www.odteoriidopraktyki.pl.


ip

Słowa kluczowe: IV edycja konkursu od teorii do praktyki, geberit, polsko-szwajcarska izba gospodarcza
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI W." DLA UNIWERSYTETU ROLNICZEGO
Nagroda "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." dla Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Kraków

Uczelnia zajęła 1. miejsce i otrzymała nagrodę na Uroczystej Gali Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród w 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego.

SAPU Cracow Fashion Awards 2020
Cracow Fashion Awards 2020 - relacja z wydarzenia [FOTO]

Patrycja Segedyn wygrywa CFA 2020! Pokaz dyplomowy SAPU odbył się 7 września 2020 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

UMCS 2020 specjalizacja fotoniczna
Technologie Fotoniczne i Światłowodowe - wyjątkowa specjalizacja na UMCS Lublin

Poznaj jedyne w swoim rodzaju studia II stopnia w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Polecamy
Uczelnia Łazarskiego wysoko w najważniejszych rankingach polskich uczelni Warszawa

UŁa oraz jej wydział prawa otrzymały liczne wyróżnienia w zestawieniach z 2019 roku.

Grafika Projektowa i Multimedia - dni otwarte kierunku w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

Spotkanie z grafiką online to świetna okazja by poznać ten kierunek i Uczelnię!

Ostatnio dodane
"MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI W." DLA UNIWERSYTETU ROLNICZEGO
Nagroda "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." dla Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Kraków

Uczelnia zajęła 1. miejsce i otrzymała nagrodę na Uroczystej Gali Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród w 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego.

SAPU Cracow Fashion Awards 2020
Cracow Fashion Awards 2020 - relacja z wydarzenia [FOTO]

Patrycja Segedyn wygrywa CFA 2020! Pokaz dyplomowy SAPU odbył się 7 września 2020 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Konkurs Ziaja
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.