Kursy i szkolenia - Edukacja

Ruszyła rekrutacja do 11. edycji Akademii Energii

2022-04-25 13:30:48

Ruszyła rekrutacja do 11. edycji Akademii Energii. To jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława Pagi pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się w branży energetycznej, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów.

Rekrutacja

Nowy rok, nowe wyzwania

Koniec 2021 roku był okresem pełnym zawirowań na światowych rynkach energii. Pandemia, pogoń za osiągnięciem neutralności klimatycznej – wszystkie te aspekty spowodowały gwałtowny wzrost cen surowców energetycznych. Polska staje teraz przed bardzo ważnym i trudnym wyzwaniem, aby wybrać optymalną strategię, która nie tylko prowadzić będzie do neutralności klimatycznej, ale także nie doprowadzi do załamania gospodarki. Dlatego też w tym roku Uczestnicy 11. edycji skupią się na przyszłości, a cała Akademia będzie odbywać się pod hasłem „Czy zabraknie nam energii? O bezpieczeństwie energetycznym w dobie transformacji.”

Jak się uczyć, to od najlepszych

Akademia Energii to przede wszystkim intensywny kurs oparty o wiedzę merytoryczną, ale nie zabraknie także szansy na rozwinięcie swoich kompetencji biznesowych, spotkań z liderami biznesu, warsztatów, zajęć z przedstawicielami firm partnerskich, a także z Alumnami poprzednich edycji.

Akademia co roku współpracuje z najlepszymi firmami na rynku, dzięki czemu może zapewnić zajęcia najwyższej jakości. Tematy, które poruszone zostaną podczas tegorocznej edycji to m.in.: transformacja energetyczna w ujęciu prawnym, procesy inwestycyjne w energetyce, rynek i łańcuchy dostaw surowców energetycznych w energetyce czy system elektroenergetyczny. Ponadto uczestnicy będą pracować nad umiejętnościami miękkimi, ucząc się negocjacji czy wystąpień publicznych.

Jak dołączyć do Programu?

Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski chcących rozwijać się w branży energetycznej. Do Akademii dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Na zgłoszenia Akademia Energii czeka do 2 czerwca, aby zaaplikować, należy wypełnić i przesłań formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: https://bit.ly/AEformXI.

Aplikując do Akademii Energii, miałam nadzieję na uczestnictwo w ciekawych warsztatach dotykających takich aspektów branży energetycznej, o których nie mówiło się na moich studiach. Nie myliłam się. Program, nie dość, że był bardzo ciekawy i poszerzający zrozumienie energetyki, to jeszcze dał mi możliwość dołączenia do społeczności Alumnów, którzy z biegiem czasu stali się ekspertami i wywierają coraz większy wpływ na tę branżę. - Aleksandra Radwańska, Alumnka V edycji Akademii Energii

Więcej informacji: https://bit.ly/AkademiaXI

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: 11. Edycja Akademii Energii, zapisy, rekrutacja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
NabÃłr do projektu rozpocznie się 8 października.
Nadchodzi II edycja Akademii Liderek Biznesu!

Nabór do projektu rozpocznie się 8 października.

Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

Świętuj dzień programisty poprzez udział w ciekawych warsztatach i prelekcjach!

Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.