Kursy i szkolenia - Edukacja

Sopockie Warsztaty Logistyczne 2019 - informacje o wydarzeniu

2019-10-29 09:54:08

Członkowie Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego mają przyjemność już po raz szósty organizować Sopockie Warsztaty Logistyczne, które odbędą się na Wydziale Ekonomicznym w Sopocie w dniach 21-22 listopada 2019 roku.

Sopockie Warsztaty Logistyczne 2019 plakatInformacje o SWL 2019

SWL 2019 to coroczna, ogólnopolska konferencja, która skierowana jest do studentów zainteresowanych tematyką logistyki. Podczas pierwszego dnia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez praktyków z tej dziedziny. Drugi dzień opiera się na wizytach studyjnych w przedsiębiorstwach, podczas których będzie okazja do przyjrzenia się rzeczywistym systemom wsparcia logistycznego.

Celem przedsięwzięcia jest wykorzystanie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów i uzupełnienie jej o praktyczne zastosowanie w gospodarce.

Konkurs

Uczestnicy konferencji mogą także wziąć udział w konkursie na najlepszy referat pt. "Logistyka w teorii i praktyce". Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych oraz artykułów do udziału w konkursie upływa 3 listopada.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: https://swl.ug.edu.pl/ oraz na wydarzeniu na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/793345981067995/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Program, Data, Miejsce, Program, Harmonogram, Konkurs
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Polecamy
Odnieś sukces prowadząc bloga lub vloga
Odnieś sukces prowadząc bloga lub vloga

Szkolenia „iSupport” to niepowtarzalna szansa, by dowiedzieć się jak przekuć swoją pasję w stabilne źródło dochodu.

Osiągnij swoje cele z Odyseją Sukcesu
Osiągnij swoje cele z Odyseją Sukcesu

Na szkoleniu odkryjesz lub przypomnisz sobie swoje marzenia i wyznaczysz cele, by w pełni realizować siebie, by samo osiąganie i dążenie do celu było spełnieniem i satysfakcjonowało Cię każdego dnia.

Ostatnio dodane
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs Ziaja