Koła naukowe - Z Organizacji

Sport Management Academy, czyli najlepszy start do biznesowego świata sportu!

2021-04-16 09:19:29

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania w Sporcie SGH zaprasza na VIII edycję Sport Management Academy - projektu szkolącego przyszłe elity zarządzania.

SMA

Czym jest SMA?

SMA to dwudniowy cykl wykładów i warsztatów on-line, prowadzonych przez profesjonalistów związanych od lat z biznesem w sporcie. Projekt kładzie nacisk na zdobycie praktycznego doświadczenia w branży sportowej, co na obecnym etapie rozwoju tej dziedziny w Polsce jest dość utrudnione.

Harmonogram pierwszego dnia wydarzenia (20.04)

  • 16:30 - Michał Rynkowski – prawnik, doktor nauk prawnych, od 2017 dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA). Udzieli wykładu pod tytułem "Doping zaczyna się na studiach. Odważna teoria czy rzeczywistość?"
  • 18:00 - Paulina Wójtowicz – Sport Marketing Manager obecnie najbardziej rozpoznawanej tenisistki polskiej – Igi Świątek. Poprowadzi dla nas sesję Q&A o tajnikach pracy menadżera sportowego.
  • 19:30 - Tomasz Redwan – Ekspert, menedżer marketingu sportowego i sponsoringu. Właściciel agencji Redwan Sport Marketing. Prelekcja będzie poświęcona sponsoringowi sportowemu.

Harmonogram drugiego dnia wydarzenia (21.04)

  • 16:30 - Zbigniew Dziubiński – Profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, autor książki pt. "Socjologia kultury fizycznej". Prelekcja ma na celu wykazanie przyczyn postaw i zachowań Polaków w dziedzinie sportu powszechnego.
  • 18:00 - Mateusz Brzeźniak – Senior Account Manager w Arskom Sport Brokers – największej polskiej agencji marketingu sportowego. Przedstawi nam perspektywę od kibica do marketera i odpowie na pytanie, jak wejść na rynek marketingu sportowego w Polsce.
  • 19:30 - Krzysztof Ignaczak –  Polski siatkarz, były reprezentant Polski, prezes Asseco Resovii Rzeszów. Autor magazynu sportowego "Igłą szyte". Poprowadzi dla nas bardzo ciekawą sesję pytań i odpowiedzi, dotyczącą swoich doświadczeń z branżą sportową w Polsce.

Cele wydarzenia

Obecni na naszych prelekcjach będą mieli okazję zdobyć najbardziej fachową, wiedzę w zakresie marketingu, sponsoringu oraz zarządzania w branży sportowej. Cykl warsztatów ułatwi zdobycie ciekawych wartościowych kontaktów biznesowych oraz umożliwi niezdecydowanym odkrycie perspektyw zawodowych. Organizatorzy zapraszają serdecznie wszystkich zainteresowanych tematyką biznesu, sportu i biznesu w sporcie.

 


ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: SMA 2021, warszaty online, Sport Management Academy, wykłady
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Szczepienia
"W szczepionkę nie boli" - ogólnopolska akcja edukacyjna

Na czym polega ogólnopolska akcja edukacyjna "W szczepionkę nie boli"?

Plakat informujący o VI edycji IAKOŚ
VI Interdyscyplinarna Akademicka Konferencja Ochrony Środowiska - informacje

Zobacz, co przygotowali organizatorzy podczas VI edycji IAKOŚ.

Polecamy
Seminarium odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2018 roku.
Łódź U Like 2018 - zobacz program wydarzenia! Łódź

Seminarium odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2018 roku.

Finał akcji odbędzie się 13 grudnia 2018 roku.
#PomagamyWŚwięta - wesprzyj 4. edycję studenckiej akcji charytatywnej! Łódź

Finał akcji odbędzie się 13 grudnia 2018 roku.

Polecamy
Ostatnio dodane
Szczepienia
"W szczepionkę nie boli" - ogólnopolska akcja edukacyjna

Na czym polega ogólnopolska akcja edukacyjna "W szczepionkę nie boli"?

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.