Z życia Uczelni - Studia

Studenci Uczelni Vistula jadą na płatny staż do Dubaju

2021-06-10 11:42:23

Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula jadą na Światową Wystawę EXPO już po raz drugi. W 2017 r. byli w Astanie. Teraz, w ramach trzymiesięcznego płatnego stażu, zostaną zaangażowani do obsługi Polskiego Pawilonu w Dubaju.

Staż w Dubaju - VistulaStaż podczas Expo 2020 w Dubaju

O Expo mówi się, że to świat w jednym miejscu. To największe wystawy organizowane cyklicznie, prezentujące dorobek kulturowy, naukowy i techniczny państw, narodów, społeczeństw i społeczności świata.

w Expo 2020 w Dubaju to jedna z tych przygód, o których wielu może tylko pomarzyć. Studenci Uczelni Vistula będą mieć w nim swój udział. Zajmą się obsługą polskiego pawilonu i przejdą fantastyczną szkołę. – Sami poczują, jak takie wydarzenia tworzą przestrzeń do spotkań, bliskości i emocji, jak kreują się doświadczenia i wspomnienia, jak rodzi się magia i nawiązują relacje – mówi Rafał Szmytke, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Jednocześnie ci młodzi ludzie będą promować nasz kraj, uczelnię i polską naukę. Dzięki kompetencjom w komunikacji międzykulturowej, które stale rozwijają, poradzą sobie doskonale. Mają przy tym szansę, aby udział w Światowej Wystawie Expo w Dubaju przekuć także w ich osobisty sukces. Zdobędą unikalne doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Zyskają dodatkową praktyczną wiedzę, zetkną się z odmiennymi kulturami, poznają wielu nowych ludzi i poszerzą horyzonty. To zaprocentuje w ich przyszłym życiu zawodowym – umocni pozycję na rynku, da odwagę, by stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom i otworzy drogę do udziału w dużych, międzynarodowych projektach.

Organizatorem staży dla studentów jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH), a ich finansowanie pochodzi ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach POWER, Działanie 3.5 ,,Kompleksowe programy szkół wyższych”.

PAIH odpowiada za udział Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubaj.

Uczelnie Vistula - początek w drogi do międzynarodowej kariery

Udział studentów w Expo 2020 doskonale wpisuje się w misję Uczelni Vistula, które koncentrują się na tym, aby jak najlepiej przygotowywać absolwentów na potrzeby rynku pracy, promując ideę przedsiębiorczości opartą o system współpracy z praktykami i otoczeniem biznesowym. Jak mówi dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest także dowodem na synergię między ambicjami studentów a zamierzeniami samej uczelni. Także na synergię o charakterze wielokulturowym, której najlepszym odzwierciedleniem jest pierwsze miejsce uczelni wśród wszystkich szkół wyższych w Polsce pod względem umiędzynarodowienia.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to najstarsza z działających w Polsce uczelni niepublicznych. Jest międzynarodową prestiżową szkołą biznesu, która kształci młodych ludzi ze stu krajów.

ip

fot. Materiały Partnera

Słowa kluczowe: Dubaj, vistula, staż, akademia Vistula, expo 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Studia podyplomowe z HI TECH w kosmetologii Warszawa

Sprawdź, czym charakteryzuje się nowo otwarty kierunek!

Dzień Otwarty Grafiki w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie Kraków

Dowiedz się więcej o Dniu Otwartym!

Polecamy
Kiedy odbywają się egzaminy na studiach?

Każdy przedmiot na studiach trzeba zaliczyć. Dowiedz się, kiedy odbywają się egzaminy, jak zdobyć zaliczenie i czy można poprawiać oceny!

W jaki sposÃłb studenci denerwują swoich wykładowcÃłw?
Najgorsze zachowania studentów na zajęciach

Zobacz, w jaki sposób studenci denerwują swoich wykładowców!

Polecamy
Ostatnio dodane
Studia podyplomowe z HI TECH w kosmetologii Warszawa

Sprawdź, czym charakteryzuje się nowo otwarty kierunek!

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!